Zamknij
Nowości - Zdrowie

Wyślij Oprycha na wakacje!

Witold Sokołowski, 2009-07-06 10:55:00

Wraz z wakacjami ruszył nowy konkurs serwisu rozrywkowo-edukacyjnego www.oprycha.pl. W najnowszej edycji konkursu użytkownicy mają za zadanie wysłać Oprycha na dalekie wakacje. Serwis w niekonwencjonalny sposób porusza problem opryszczki i zachęca użytkowników do skutecznego rozprawienia się z wirusem. Skierowany jest do młodych kobiet, które są gotowe przełamać stereotypy, mają dystans do siebie i świata.


Uczestnicy konkursu Wyślij Oprycha na wakacje po zarejestrowaniu się w serwisie, otrzymują link do elektronicznej mapy, po której podróżuje ich Oprych. Link rozsyłają do swoich znajomych, którzy oddając głos, wysyłają wirusa na coraz bardziej odległe wakacje, z których nie ma powrotu – na bezludną wyspę. Każdy głos to kolejny kilometr na trasie podróży Oprycha. Zwycięża ten, kto dzięki głosom oddanym na jego mapę, najdalej wyśle wirusa. Na uczestników konkursu czekają nagrody – aparat cyfrowy, IPod nano oraz zestawy kosmetyków. Konkurs potrwa do 23 lipca 2009 r.

Oceń artykuł:

Dotychczasowe komentarze
0
komentarzy
Dodaj komentarz jako pierwszy.
Twój komentarzAby skomentować ten artykuł musisz być członkiem społeczności Epr.pl. Zarejestruj się lub zaloguj się tutaj, a następnie wróć do tego artykułu.


W T-Mobile wystarczy zadzwonić raz, by załatwić sprawę – nowa kampania reklamowa T-Mobile dla Firm

T-Mobile startuje z kampanią reklamową skierowaną do przedsiębiorców. Tym razem w roli głównej występuje Bogusław Linda. ...

NO-SPA już na Instagramie i Pintereście!

NO-SPA® dociera do swojej grupy docelowej nie tylko za pośrednictwem tradycyjnych środków przekazu. Z uwagi, iż ...

Superpolisa.pl promuje ubezpieczenia kilkunastu towarzystw

Superpolisa.pl promuje ubezpieczenia kilkunastu towarzystw

Ruszyła kampania reklamowa Superpolisa.pl, platformy sprzedaży ubezpieczeń kilkunastu Towarzystw Ubezpieczeniowych dostępnej w trzech kanałach: internet, call ...