Zamknij
Nowości - Auto-moto

Wolneauto.pl nawiązało współpracę z Consulting & More

Witold Sokołowski, 2015-03-24 13:15:06

Serwis Wolneauto.pl (www.wolneauto.pl) nawiązał współpracę z Consulting & More. Agencja będzie odpowiadała za działania media relations i blogger relations serwisu. Consulting & More pozyskało nowego klienta drogą rekomendacji.


Wolneauto.pl to serwis, za pośrednictwem którego możemy odpłatnie wypożyczyć swoje auto komuś innemu lub to my możemy być osobą wypożyczającą. Cała procedura odbywa się za pośrednictwem Internetu, dzięki czemu czas którego potrzebujemy, aby skorzystać z usługi jest ograniczony do niezbędnego minimum. Każdy, kto posiada samochód, z którego nie korzysta może udostępnić go innym za pośrednictwem serwisu.


Consulting & More jest odpowiedzialne za zbudowanie rozpoznawalności i pozytywnego wizerunku serwisu. Agencja będzie prowadziła dla swojego klienta działania z zakresu media relations i blogger relations. Współpraca została nawiązana na 12 miesięcy, a osobą odpowiedzialną za projekt ze strony agencji jest PR Account Executive – Justyn Pieślak.

Oceń artykuł:

Dotychczasowe komentarze
0
komentarzy
Dodaj komentarz jako pierwszy.
Twój komentarzAby skomentować ten artykuł musisz być członkiem społeczności Epr.pl. Zarejestruj się lub zaloguj się tutaj, a następnie wróć do tego artykułu.


W T-Mobile wystarczy zadzwonić raz, by załatwić sprawę – nowa kampania reklamowa T-Mobile dla Firm

T-Mobile startuje z kampanią reklamową skierowaną do przedsiębiorców. Tym razem w roli głównej występuje Bogusław Linda. ...

NO-SPA już na Instagramie i Pintereście!

NO-SPA® dociera do swojej grupy docelowej nie tylko za pośrednictwem tradycyjnych środków przekazu. Z uwagi, iż ...

Superpolisa.pl promuje ubezpieczenia kilkunastu towarzystw

Superpolisa.pl promuje ubezpieczenia kilkunastu towarzystw

Ruszyła kampania reklamowa Superpolisa.pl, platformy sprzedaży ubezpieczeń kilkunastu Towarzystw Ubezpieczeniowych dostępnej w trzech kanałach: internet, call ...