Zamknij
Nowości - Internet

Webtel zaprasza pracowników na forum

Witold Sokołowski, 2006-07-12 00:00:00

Antares, nowoczesny biurowiec przy ul. Marynarskiej 11, ma od kilku dni własne forum dyskusyjne w sieci. Pomysłodawcą i animatorem projektu jest jedna z firm rezydujących w budynku Webtel – Interactive Solutions.

Forum „Antares po godzinach”, funkcjonujące pod adresem www.webtel.pl/forum, jest prawdopodobnie pierwszą tego typu akcją adresowaną do pracowników kilkunastu różnych, niekiedy konkurujących ze sobą firm. Założeniem projektu jest zintegrowanie ludzi tworzących formalnie pewną społeczność, ale w praktyce spotykających się wyłącznie w windzach na krótki czas przejazdu od piętra do piętra.


- Pracujemy w jednym miejscu, a w ogóle się nie znamy. – mówi pomysłodawczyni forum Małgorzata Nieciecka z Webtela. Tymczasem mamy podobne problemy, jak chociażby znalezienie wolnego miejsca na parkingu, czy pokonanie wiecznie remontowanego skrzyżowania przy Marynarskiej. Naszą naturalną potrzebą jest chęć podzielenia się nimi z innymi, a okazji mamy po temu nie za wiele, zwłaszcza że wszyscy cierpimy na chroniczny brak czasu. „Antares po godzinach” ma być dla nas chwilą relaksu oraz prostym sposobem na wymianę opinii, znalezienie potrzebnych informacji czy po prostu dowiedzenie się, co słychać w budynku.

W Antaresie swoje siedziby mają między innymi: Euro RSCG, Marketing House, Call Center Poland, Capital Park, Webtel.

Oceń artykuł:

Dotychczasowe komentarze
0
komentarzy
Dodaj komentarz jako pierwszy.
Twój komentarzAby skomentować ten artykuł musisz być członkiem społeczności Epr.pl. Zarejestruj się lub zaloguj się tutaj, a następnie wróć do tego artykułu.


W T-Mobile wystarczy zadzwonić raz, by załatwić sprawę – nowa kampania reklamowa T-Mobile dla Firm

T-Mobile startuje z kampanią reklamową skierowaną do przedsiębiorców. Tym razem w roli głównej występuje Bogusław Linda. ...

NO-SPA już na Instagramie i Pintereście!

NO-SPA® dociera do swojej grupy docelowej nie tylko za pośrednictwem tradycyjnych środków przekazu. Z uwagi, iż ...

Superpolisa.pl promuje ubezpieczenia kilkunastu towarzystw

Superpolisa.pl promuje ubezpieczenia kilkunastu towarzystw

Ruszyła kampania reklamowa Superpolisa.pl, platformy sprzedaży ubezpieczeń kilkunastu Towarzystw Ubezpieczeniowych dostępnej w trzech kanałach: internet, call ...