Zamknij
Nowości - RTV

WAGO ELWAG z agencją PR POiNTB

Nowy User, 2017-02-22 12:12:42

W lutym bieżącego roku WAGO ELWAG – producent komponentów elektrycznych i elektronicznych – rozpoczął współpracę z wrocławską agencją PR POiNTB. Umowa obejmuje kompleksową obsługę w ramach kampanii medialnej.


WAGO ELWAG jest polską filią międzynarodowego koncernu WAGO, w którego skład wchodzi 38 spółek i przedstawicielstw oraz 9 zakładów produkcyjnych zlokalizowanych na całym świecie, zatrudniających łącznie ponad 7 tysięcy pracowników. WAGO specjalizuje się w produkcji i dostarczaniu nowatorskich rozwiązań dla elektrotechniki i automatyki, jest także liderem w dziedzinie połączeń sprężynowych. W swojej ofercie posiada ponad 40 tysięcy produktów – od złączek instalacyjnych, przez moduły i sterowniki, do gotowych rozwiązań dla automatyki budynkowej i przemysłowej. W Polsce firma WAGO jest już od 25 lat, a wrocławska siedziba zatrudnia obecnie ok. 700 osób.


Wrocławska agencja PR POiNTB, marka spółki Bees&Honey, specjalizuje się w branży budowlanej i przemysłowej. W swoim portfolio posiada projekty realizowane z takimi klientami jak Bolix, Gazuno, Arsanit, a także inne, spoza branży przemysłowej – eDokumenty, Futura Park, Oleofarm. Działania POiNTB to przede wszystkim Media Relations, Social Media, Content Marketing oraz organizacja eventów.


Za obsługę Media Relations WAGO ELWAG odpowiada Michał Sols.

Oceń artykuł:

Dotychczasowe komentarze
0
komentarzy
Dodaj komentarz jako pierwszy.
Twój komentarzAby skomentować ten artykuł musisz być członkiem społeczności Epr.pl. Zarejestruj się lub zaloguj się tutaj, a następnie wróć do tego artykułu.


Kolejna odsłona kampanii Radia Złote Przeboje z Marcinem Prokopem

Już w poniedziałek, 6 marca br. rozpocznie się kolejna odsłona kampanii Radia Złote Przeboje pod hasłem ...

Łaciate wraca na ekrany i bilboardy!

Już od marca SM MLEKPOL wraca z dwiema kampaniami reklamowymi łaciatych wyrobów: mleka i serków ...

zanox i Affiliate Window łączą siły. W wyniku rebrandignu powstaje marka Awin

zanox, wiodąca w Europie sieć reklamy efektywnościowej, wraz z firmą partnerską Affiliate Window, z dniem 6 ...

Łukasz Bagiński:

[2017-06-25 21:01:12]

CIEKAWEEE http://hewti.pl

Łukasz Bagiński:

[2017-06-25 20:59:15]

fajne