Zamknij
Nowości - Kultura i nauka

Vision Group dla serwisu LubimyCzytac.pl

Nowy User, 2017-02-08 11:17:10

Vision Group dla serwisu LubimyCzytac.pl

Agencja Vision Group rozpoczęła współpracę w zakresie public relations z LubimyCzytac.pl – największym w Polsce internetowym serwisem książkowym. Współpracę nawiązano w połowie stycznia 2017 roku na podstawie rekomendacji.


Do zadań Agencji należy promocja plebiscytu czytelników „Książka Roku 2016”, ramach którego przez miesiąc czytelnicy mogą głosować na najlepsze książki ubiegłego roku w 10 kategoriach tematycznych. Plebiscyt startuje 1 lutego br.


Lubimyczytać.pl jest największym w Polsce opiniotwórczym serwisem książkowym, którego siłą jest rzesza czytelników, którzy wspólnie dzielą się swoimi opiniami na temat książek. Misją lubimyczytac.pl jest tworzenie silnej społeczności opartej na literackiej pasji oraz promocja czytelnictwa, a przede wszystkim popularyzacja e-książek i nowych technologii, które wkraczają do świata miłośników książek.

Oceń artykuł:

Dotychczasowe komentarze
0
komentarzy
Dodaj komentarz jako pierwszy.
Twój komentarzAby skomentować ten artykuł musisz być członkiem społeczności Epr.pl. Zarejestruj się lub zaloguj się tutaj, a następnie wróć do tego artykułu.


„Wejdź do gry” z Heinekenem i Jose Mourinho

Codzienne losowania, innowacyjne nagrody i inspirujący Jose Mourinho - 14 lutego, wraz ze startem fazy pucharowej ...

Wellman i Bujakiewicz jak Kalisz z Palikotem

Wellman i Bujakiewicz jak Kalisz z Palikotem

Właściciel marki Škoda Auto, Volkswagen Group Polska, prowadzi na swojej stronie internetowej kampanię „ŠKODA – Talk ...

Gest, który uczyni cię wiarygodnym

Położenie ręki na sercu może zwiększyć wiarygodność gestykulującego, a nawet wpłynąć na jego późniejsze zachowanie. Naukowcy ...