Zamknij
Nowości - Życie i styl

Veneo zorganizuje loterię konsumencką Góralek

Witold Sokołowski, 2015-04-07 23:10:37

Krakowskie Veneo wygrało konkurs na organizację loterii konsumenckiej wafelków Góralki (IDC Polonia). Agencja odpowiadać będzie za opracowanie koncepcji marketingowej loterii, obsługę techniczną i prawną oraz komunikację w mediach społecznościowych.


Veneo w ramach współpracy będzie odpowiadało za stworzenie koncepcji loterii oraz jej organizację od strony formalno-prawnej. Veneo opracuje także nową strategię marketingową Góralek zakładającą intensywne wykorzystanie dedykowanych kreacji graficznych oraz niestandardowych form promocji. Agencja poprowadzi komunikację marki w zakresie media relations i social media. Loteria będzie wspierana przez kampanię reklamową w Internecie i telewizji.


Loteria wystartuje 27 kwietnia i potrwa do początku wakacji – 28 czerwca 2015. Za koordynację projektu odpowiada Natalia Nowak. Opracowaniem wizualnym brand heroes na potrzeby kampanii zajmie się Izabela Kasza.

Oceń artykuł:

Dotychczasowe komentarze
0
komentarzy
Dodaj komentarz jako pierwszy.
Twój komentarzAby skomentować ten artykuł musisz być członkiem społeczności Epr.pl. Zarejestruj się lub zaloguj się tutaj, a następnie wróć do tego artykułu.


„Wejdź do gry” z Heinekenem i Jose Mourinho

Codzienne losowania, innowacyjne nagrody i inspirujący Jose Mourinho - 14 lutego, wraz ze startem fazy pucharowej ...

Wellman i Bujakiewicz jak Kalisz z Palikotem

Wellman i Bujakiewicz jak Kalisz z Palikotem

Właściciel marki Škoda Auto, Volkswagen Group Polska, prowadzi na swojej stronie internetowej kampanię „ŠKODA – Talk ...

Gest, który uczyni cię wiarygodnym

Położenie ręki na sercu może zwiększyć wiarygodność gestykulującego, a nawet wpłynąć na jego późniejsze zachowanie. Naukowcy ...