Zamknij
Nowości - Dom i wnętrze

Uśmiechnij swój brzuch od rana. Kampania Activii

Witold Sokołowski, 2014-01-14 15:30:51

Activia poszerza swoją ofertę śniadaniową. Do Owsianki dołączają Pełne Zboża. Oba produkty promowane są pod hasłem „Uśmiechnij swój brzuch od rana”.


Śniadaniowa nowość od Activii- Pełne Ziarna to połączenie dużych, pełnych ziaren zbóż z pysznym owocowym jogurtem. Jest to idealny zestaw śniadaniowy dla wszystkich, którzy chcą zacząć dzień od pożywnego i równocześnie lekkiego posiłku, zapewniającego dobre samopoczucie. Produkt jest dostępny w dwóch smakach: jabłko-gruszka oraz malina-jagoda.


Za kreację komunikacji kampanii BTL oraz kampanię prasową odpowiada agencja H2O Creative. Materiały można zobaczyć w punktach sprzedaży już od 7 stycznia 2014.

Oceń artykuł:

Dotychczasowe komentarze
0
komentarzy
Dodaj komentarz jako pierwszy.
Twój komentarzAby skomentować ten artykuł musisz być członkiem społeczności Epr.pl. Zarejestruj się lub zaloguj się tutaj, a następnie wróć do tego artykułu.


W T-Mobile wystarczy zadzwonić raz, by załatwić sprawę – nowa kampania reklamowa T-Mobile dla Firm

T-Mobile startuje z kampanią reklamową skierowaną do przedsiębiorców. Tym razem w roli głównej występuje Bogusław Linda. ...

NO-SPA już na Instagramie i Pintereście!

NO-SPA® dociera do swojej grupy docelowej nie tylko za pośrednictwem tradycyjnych środków przekazu. Z uwagi, iż ...

Superpolisa.pl promuje ubezpieczenia kilkunastu towarzystw

Superpolisa.pl promuje ubezpieczenia kilkunastu towarzystw

Ruszyła kampania reklamowa Superpolisa.pl, platformy sprzedaży ubezpieczeń kilkunastu Towarzystw Ubezpieczeniowych dostępnej w trzech kanałach: internet, call ...