Zamknij
Nowości - Sport

Tyskie nadal z Wisłą Kraków

Witold Sokołowski, 2006-07-31 00:00:00

Marka Tyskie przedłużyła kontrakt sponsorski z drużyną piłkarską Wisła Kraków SSA. Tym samym marka Tyskie została Sponsorem Strategicznym klubu Wisła Kraków SSA w sezonie 2006/2007. W zamian za zaangażowanie sponsorskie Tyskie, przede wszystkim uzyskało prawa do wykorzystywania tytułu Sponsora Strategicznego Wisły Kraków, a ponadto prawo do umieszczenia logo marki na strojach zawodników, identyfikacji wizualnej marki na stadionie przy ulicy Reymonta, a także na oficjalnej stronie internetowej klubu. Dodatkowo, marka Tyskie będzie mogła w ramach obowiązującego prawa wykorzystać wizerunek zawodników oraz trenera Wisły do celów reklamowych i promocyjnych.

„Wisła Kraków to profesjonalny klub z długą tradycją, który tak jak Tyskie może poszczycić się zdobyciem wielu trofeów i medali. – mówi Bogusław Biszof, Wiceprezes Marketingu Kompanii Piwowarskiej. – Nasza dotychczasowa współpraca układała się bardzo dobrze, jesteśmy z niej zadowoleni i życzymy Wiśle wielu sukcesów."


Poza kontraktem z Wisłą Kraków marka Tyskie od 2005 roku jest sponsorem Reprezentacji Polski w Piłce Nożnej i podczas Mistrzostw Świata zorganizowała z sukcesem akcję „Wywieśmy flagi. Pomóżmy Naszym”.

Dodatkowo, marka Tyskie wsparła finansowo Polski Związek Piłki Nożnej, by umożliwić zatrudnienie zagranicznego selekcjonera dla Reprezentacji Narodowej – Leo Beenhakkera.

Oceń artykuł:

Dotychczasowe komentarze
0
komentarzy
Dodaj komentarz jako pierwszy.
Twój komentarzAby skomentować ten artykuł musisz być członkiem społeczności Epr.pl. Zarejestruj się lub zaloguj się tutaj, a następnie wróć do tego artykułu.


W T-Mobile wystarczy zadzwonić raz, by załatwić sprawę – nowa kampania reklamowa T-Mobile dla Firm

T-Mobile startuje z kampanią reklamową skierowaną do przedsiębiorców. Tym razem w roli głównej występuje Bogusław Linda. ...

NO-SPA już na Instagramie i Pintereście!

NO-SPA® dociera do swojej grupy docelowej nie tylko za pośrednictwem tradycyjnych środków przekazu. Z uwagi, iż ...

Superpolisa.pl promuje ubezpieczenia kilkunastu towarzystw

Superpolisa.pl promuje ubezpieczenia kilkunastu towarzystw

Ruszyła kampania reklamowa Superpolisa.pl, platformy sprzedaży ubezpieczeń kilkunastu Towarzystw Ubezpieczeniowych dostępnej w trzech kanałach: internet, call ...