Zamknij
Nowości - Sport

Sportuj się! na polu golfowym

Witold Sokołowski, 2005-06-10 10:42:00

W sobotę 11 czerwca br. na polu golfowym w Rajszewie k/ Warszawy odbędą się Międzynarodowe Golfowe Mistrzostwa Warszawy. Do zawodów zgłosiło się ponad 110 zawodników reprezentujących Japonię, Koreę, Szwecję, Południową Afrykę, USA, Anglię, Szkocję, Austrię, Włochy, Hiszpanię i wiele innych krajów. Najliczniejszą grupę stanowią Polacy głównie członkowie FWG&CC a pośród nich Robert Rozmus, Andrzej Strzelecki, Mateusz Kusznierewicz, Wiktor Zborowski i wielu innych. Organizatorem VI Edycji Golfowych Mistrzostw Warszawy jest Agencja ABK Grupa.

Zawody odbędą się w systemie tee off z pierwszego dołka. Poczatek rywalizacji został wyznaczony na godzinę 8.00. Przewidywane zakończenie turnieju oraz wręczenie nagród planowane jest około godziny 16:00.


Turniej odbywa się w ramach programu "SportujSię" promującego aktywny wypoczynek. „Sportuj się!” to program, którego celem jest przekonanie społeczeństwa, że wybierając aktywny styl życia zwiększa swoje szanse na długie i zdrowe życie. Rekreacja oraz aktywny wypoczynek, to środki, które zapobiegają złemu samopoczuciu i wielu chorobom. Jest to szczególnie ważne w naszym kraju, gdzie średnia długość życia jest nadal niższa niż w krajach Europy Zachodniej.

W ramach Sportuj się! organizowanych jest wiele cyklicznych imprez. Biorą w nich udział zarówno znane osobistości świata polityki, kultury, mediów, jak i „przeciętny Kowalski”. Kampania skierowana jest do każdego, kto tylko chce żyć zdrowo i aktywnie. Program adresowany jest wprawdzie do całego społeczeństwa, lecz namawiamy znane osobistości, aby swoim przykładem zachęcały do aktywności i w ten sposób stworzyły modę na zdrowy styl życia w Polsce.

Oceń artykuł:

Dotychczasowe komentarze
0
komentarzy
Dodaj komentarz jako pierwszy.
Twój komentarzAby skomentować ten artykuł musisz być członkiem społeczności Epr.pl. Zarejestruj się lub zaloguj się tutaj, a następnie wróć do tego artykułu.


W T-Mobile wystarczy zadzwonić raz, by załatwić sprawę – nowa kampania reklamowa T-Mobile dla Firm

T-Mobile startuje z kampanią reklamową skierowaną do przedsiębiorców. Tym razem w roli głównej występuje Bogusław Linda. ...

NO-SPA już na Instagramie i Pintereście!

NO-SPA® dociera do swojej grupy docelowej nie tylko za pośrednictwem tradycyjnych środków przekazu. Z uwagi, iż ...

Superpolisa.pl promuje ubezpieczenia kilkunastu towarzystw

Superpolisa.pl promuje ubezpieczenia kilkunastu towarzystw

Ruszyła kampania reklamowa Superpolisa.pl, platformy sprzedaży ubezpieczeń kilkunastu Towarzystw Ubezpieczeniowych dostępnej w trzech kanałach: internet, call ...