Zamknij
Nowości - Dom i wnętrze

Spółka Sento rozszerza współpracę z Prime Time PR

Nowy User, 2017-03-03 18:15:32

Po niemal rocznej umowie, krakowski deweloper Sento rozszerza współpracę z Prime Time PR. Poza relacjami z mediami i komunikacją na Facebooku, agencja zajmie się również realizacją strategii content marketingowej oraz działaniami reklamowymi.


Sento to krakowska spółka deweloperska, która oferuje mieszkania wykończone „pod klucz” w różnych częściach miasta, m.in. na Ruczaju, Prądniku Białym. W tym roku zostanie zaprezentowana także prestiżowa inwestycja z widokiem na Wawel.


Po przedłużeniu umowy, do zadań Prime Time PR należeć będzie komunikacja marki na Facebooku oraz utrzymywanie relacji z mediami tradycyjnymi i internetowymi.


Agencja odpowiadać będzie za działania z zakresu content marketingu. W efekcie, powstanie m.in. cykl artykułów eksperckich oraz blog firmowy z autorskim brand hero. Z kolei dział graficzny Prime Time PR zajmie się projektami reklamowymi.


Za obsługę klienta ze strony agencji odpowiadają Patrycja Grzybowska, PR&Content Manager oraz Inga Chłódek, Content&Graphic Manager.


Poza spółką Sento, Prime Time PR obsługuje także innych klientów z branży nieruchomości, w tym m.in. Grupę Deweloperską Geo, PB Start, Grupę 3D oraz portal rynek-deweloperski.pl.

Oceń artykuł:

Dotychczasowe komentarze
0
komentarzy
Dodaj komentarz jako pierwszy.
Twój komentarzAby skomentować ten artykuł musisz być członkiem społeczności Epr.pl. Zarejestruj się lub zaloguj się tutaj, a następnie wróć do tego artykułu.


Kolejna odsłona kampanii Radia Złote Przeboje z Marcinem Prokopem

Już w poniedziałek, 6 marca br. rozpocznie się kolejna odsłona kampanii Radia Złote Przeboje pod hasłem ...

Łaciate wraca na ekrany i bilboardy!

Już od marca SM MLEKPOL wraca z dwiema kampaniami reklamowymi łaciatych wyrobów: mleka i serków ...

zanox i Affiliate Window łączą siły. W wyniku rebrandignu powstaje marka Awin

zanox, wiodąca w Europie sieć reklamy efektywnościowej, wraz z firmą partnerską Affiliate Window, z dniem 6 ...

Łukasz Bagiński:

[2017-06-25 21:01:12]

CIEKAWEEE http://hewti.pl

Łukasz Bagiński:

[2017-06-25 20:59:15]

fajne