Zamknij
Nowości - Internet

Sentione nawiązało współpracę z agencją Lemon Sky

Witold Sokołowski, 2014-01-08 15:06:41

Firma Sentione podpisała umowę o współpracy z agencją Lemon Sky. Dzięki porozumieniu Sentione będzie świadczyć usługi monitoringu internetu dla klientów agencji. Od dzisiaj Lemon Sky będzie wykorzystywało Sentione do monitoringu marek i kampanii prowadzonych dla swoich klientów w internecie.


Kamil Bargiel, prezes Sentione wierzy, że podpisana umowa to kolejny ważny krok w rozwoju firmy: „Bardzo cieszymy się z nawiązania współpracy z tak renomowaną agencją jak Lemon Sky. Nie ukrywamy, że jest to dla nas duże wyróżnienie. Dzięki podpisanej umowie nasze narzędzie będzie miało okazję świadczyć usługi monitoringu dla wielu znanych i cenionych marek. Lemon Sky ma dla nas ogromny potencjał w postaci rozpoznawalnej marki, dlatego tym bardziej cieszymy się, że będziemy towarzyszyć tej agencji przez najbliższy rok".

Oceń artykuł:

Dotychczasowe komentarze
0
komentarzy
Dodaj komentarz jako pierwszy.
Twój komentarzAby skomentować ten artykuł musisz być członkiem społeczności Epr.pl. Zarejestruj się lub zaloguj się tutaj, a następnie wróć do tego artykułu.


W T-Mobile wystarczy zadzwonić raz, by załatwić sprawę – nowa kampania reklamowa T-Mobile dla Firm

T-Mobile startuje z kampanią reklamową skierowaną do przedsiębiorców. Tym razem w roli głównej występuje Bogusław Linda. ...

NO-SPA już na Instagramie i Pintereście!

NO-SPA® dociera do swojej grupy docelowej nie tylko za pośrednictwem tradycyjnych środków przekazu. Z uwagi, iż ...

Superpolisa.pl promuje ubezpieczenia kilkunastu towarzystw

Superpolisa.pl promuje ubezpieczenia kilkunastu towarzystw

Ruszyła kampania reklamowa Superpolisa.pl, platformy sprzedaży ubezpieczeń kilkunastu Towarzystw Ubezpieczeniowych dostępnej w trzech kanałach: internet, call ...