Zamknij
Nowości - Życie i styl

Rynkowa premiera Green Mill Cider

Witold Sokołowski, 2013-08-05 09:44:51

Rynkowa premiera Green Mill Cider

Z początkiem lipca br. zadebiutował Green Mill Cider – prawdziwy, autentyczny cydr. Po raz pierwszy wiodący producent piwa – Kompania Piwowarska - wprowadza na polski rynek cydr.


Green Mill Cider odpowiada potrzebom osób ceniących naturalne i autentyczne produkty, poszukujących ciekawych doznań smakowych. Cydr Green Mill powstaje w 100% z jabłek poddawanych naturalnej fermentacji z wykorzystaniem wyselekcjonowanych drożdży cydrowych. Jego receptura należy do jednych z najbardziej wymagających cydrowych receptur na świecie. Do jego produkcji nie stosuje się cukru, sztucznych barwników czy ulepszaczy.


Wprowadzeniu cydrowej nowości towarzyszy kampania promocyjna i edukacyjna skupiona wokół nowej, stosunkowo mało znanej w Polsce kategorii cydrów. W wybranych miastach zostaną przeprowadzone degustacje produktu uzupełnione o akcję informacyjno-edukacyjną w handlu detalicznym. Green Mill Cider jest dostępny w sprzedaży w butelce o pojemności 400 ml oraz w opakowaniu zbiorczym – 18x400ml. Cena pojedynczej butelki to 5,39 zł.


Kampania obejmować będzie m.in. Internet, prasę handlową, materiały POSM i działania PR. Za opracowanie strategii komunikacji, kreację, kampanię w internecie i social media oraz projekty POSM odpowiada agencja Nairobia. Dom mediowy MEC zajął się planowaniem i zakupem mediów. Koncepcję i realizację akcji edukacyjno-informacyjnej oraz akcji degustacyjnych prowadzi agencja ASPE, zaś za kreację etykiety i opakowań Green Mill Cider odpowiada firma SiebertHead.

zobacz zdjęcia

Oceń artykuł:

Dotychczasowe komentarze
0
komentarzy
Dodaj komentarz jako pierwszy.
Twój komentarzAby skomentować ten artykuł musisz być członkiem społeczności Epr.pl. Zarejestruj się lub zaloguj się tutaj, a następnie wróć do tego artykułu.


„Wejdź do gry” z Heinekenem i Jose Mourinho

Codzienne losowania, innowacyjne nagrody i inspirujący Jose Mourinho - 14 lutego, wraz ze startem fazy pucharowej ...

Wellman i Bujakiewicz jak Kalisz z Palikotem

Wellman i Bujakiewicz jak Kalisz z Palikotem

Właściciel marki Škoda Auto, Volkswagen Group Polska, prowadzi na swojej stronie internetowej kampanię „ŠKODA – Talk ...

Gest, który uczyni cię wiarygodnym

Położenie ręki na sercu może zwiększyć wiarygodność gestykulującego, a nawet wpłynąć na jego późniejsze zachowanie. Naukowcy ...