Zamknij
Nowości - Informacje lokalne

Promocja regionu pomorskiego na rynku niemieckim

Witold Sokołowski, 2010-03-08 10:13:20

Promocja regionu pomorskiego na rynku niemieckim

Zimowe szaleństwa powoli dobiegają końca dlatego już dziś podsuwamy pomysły na zaplanowanie letniego wypoczynku. Odpowiedź jest prosta: Pomorskie! W pierwszej kolejności do przyjazdu zachęceni zostaną nasi niemieccy sąsiedzi.


Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna przygotowała na rozpoczynające się już w środę targi turystyczne ITB w Berlinie specjalną prezentację oferty przyjazdowej. Zgodnie z zapowiedziami, PROT kontynuuje szeroką współpracę z branżą turystyczną - wszędzie tam, gdzie promowana jest atrakcyjność turystyczna Województwa Pomorskiego, promowane są również oferty pobytowe.


Ciekawa prezentacja na portalu www.aufnachnordpolen.de ma przede wszystkim inspirować do przyjazdu, jak również ułatwić rezerwację pakietu za pośrednictwem formularza zapytania. Prezentowana bogata oferta, przedstawia różnorodne możliwości spędzenia czasu wolnego, dlatego każdy ma szansę znaleźć coś dla siebie.


- Chcemy maksymalnie wykorzystać tę szansę, dlatego pod koniec kwietnia planujemy wydanie insertu promocyjnego do jednej z największych gazet: Berliner Zeitung. Mam nadzieję, iż nasze działania ukierunkowane na prezentację kompleksowej oferty, opartej o wyróżniki regionu czy specyficzne formy aktywności turystycznej, nawiązującej do aktualnych trendów rozwoju turystyki, przyczynią się do zintensyfikowania natężenia ruchu turystycznego z zagranicy ,jak i zaowocują nawiązaniem międzynarodowych kontaktów – dodaje Mieczysław Struk, Marszałek Województwa Pomorskiego, Prezes Honorowy PROT.

Oceń artykuł:

Dotychczasowe komentarze
0
komentarzy
Dodaj komentarz jako pierwszy.
Twój komentarzAby skomentować ten artykuł musisz być członkiem społeczności Epr.pl. Zarejestruj się lub zaloguj się tutaj, a następnie wróć do tego artykułu.


Patricia Kazadi twarzą AVON Mark

Patricia Kazadi – osobowość telewizyjna, piosenkarka i aktorka została ambasadorką nowej linii kosmetyków do makijażu – ...

Cukiernia Sowa nowym klientem Mint Media

Cukiernia Sowa nowym klientem Mint Media

Od stycznia bieżącego roku agencja interaktywna Mint Media kompleksowo obsługuje profil marki na Facebooku. 

Jestem lekko… no właśnie jaka? Rusza wyjątkowa akcja marki Żywiec Zdrój

Kobiecy nastrój bywa zmienny a natura przewrotna. Raz jesteśmy pełne energii do działania, a już za ...