Zamknij
Nowości - Auto-moto

Porsche w towarzystwie wódki Grey Goose

Witold Sokołowski, 2006-12-21 01:00:00

W sobotni wieczór w Centrum Porsche w Warszawie odbyło się Świąteczne Spotkanie wielbicieli marki Porsche. Wieczór uświetnili Robert Chojnacki - promujący swój nowy album oraz Cezary Pazura ze swoim kabaretowym show. Imprezę uświetniła wódka Grey Goose.

Grudniowe spotkanie w Centrum Porsche było pierwszym z cyklu i ostatnim w tym roku spotkaniem dla obecnych i przyszłych Klientów Porsche. W przyszłym roku takie spotkania mają się odbywać raz w miesiącu. Każde spotkanie ma być nie tylko okazją do wspólnego spędzenia czasu w towarzystwie najbardziej pożądanych samochodów świata, ale także szansą na ucztę dla zmysłów.

Oceń artykuł:

Dotychczasowe komentarze
0
komentarzy
Dodaj komentarz jako pierwszy.
Twój komentarzAby skomentować ten artykuł musisz być członkiem społeczności Epr.pl. Zarejestruj się lub zaloguj się tutaj, a następnie wróć do tego artykułu.


W T-Mobile wystarczy zadzwonić raz, by załatwić sprawę – nowa kampania reklamowa T-Mobile dla Firm

T-Mobile startuje z kampanią reklamową skierowaną do przedsiębiorców. Tym razem w roli głównej występuje Bogusław Linda. ...

NO-SPA już na Instagramie i Pintereście!

NO-SPA® dociera do swojej grupy docelowej nie tylko za pośrednictwem tradycyjnych środków przekazu. Z uwagi, iż ...

Superpolisa.pl promuje ubezpieczenia kilkunastu towarzystw

Superpolisa.pl promuje ubezpieczenia kilkunastu towarzystw

Ruszyła kampania reklamowa Superpolisa.pl, platformy sprzedaży ubezpieczeń kilkunastu Towarzystw Ubezpieczeniowych dostępnej w trzech kanałach: internet, call ...