Zamknij
Nowości - Internet

Pierwszy marketingowy blog MMS w Polsce

Witold Sokołowski, 2006-10-25 00:00:00

Serwis internetowy Epr.pl uruchomił dla swoich czytelników blog MMS. To pierwszy w Polsce blog MMS prowadzony przez medium marketingowe, całkowicie poświęcony tematyce public relations i marketingu. Czytelnicy serwisu mogą współredagować blog wysyłając zdjęcia MMS i komentować w ten sposób marketingową rzeczywistość w naszym kraju.

Blog MMS stworzony przez serwis Epr.pl skierowany jest do specjalistów PR i marketingu w firmach i agencjach oraz innych osób zainteresowanych tą tematyką. Aby zostać współautorem bloga wystarczy zrobić zdjęcie MMS aparatem fotograficznym w telefonie komórkowym, dodać komentarz i wysłać prosto z telefonu na adres email: eprmms@epr.pl. W blogu tym znajdują się już foto-relacje z kilku branżowych wydarzeń: inauguracji kampanii "Wybierz Markowe", Turnieju Golfowego „President’s Cup” by ING i Gali Konkursu Biuletynów Firmowych.

Współredagując blog MMS czytelnicy Epr.pl z jednej strony mogą komentować rzeczywistość marketingową wokół siebie: akcje ambientowe, eventy, kampanie billboardowe i inne oznaki marketingowej aktywności. Z drugiej strony, każda firma i agencja może stworzyć swój własny blog MMS, w którym będzie relacjonować prowadzone przez siebie akcje i chwalić się w ten sposób osiągnięciami przed branżą i klientami.

Na stronie Epr.pl jest też pierwszy blog MMS stworzony przez agencję. Pierwszą firmą, która entuzjastycznie podchwyciła pomysł blogów MMS jest agencja reklamowa Wizard.

- Uważamy, że jest to świetny projekt. Dzięki powstaniu bloga, każda firma bądź agencja, może on-line komunikować się ze swoimi klientami i całą branżą mediową. Do tej pory na rynku mediów nie było takiej możliwości, a każda informacja żyła zaledwie 24 godziny. Dzieki Blogowi MMS, to wszystko na szczęście się zmieni.- powiedziała Magdalena Kowalska, Specjalista ds. PR w agencji Wizard.


- Jako portal branżowy czujemy się w obowiązku pokazać w jakim kierunku zmierza branża marketingowa. Blog MMS to nie tylko słowo pisane, obraz i interaktywność, ale przede wszystkim mobilność i brak ograniczeń w tworzeniu informacji – mówi Witold Sokołowski, redaktor naczelny serwisu Epr.pl – Blog MMS różni się od innych blogów tym, że można go redagować z każdego miejsca w Polsce i na świecie, nawet bez dostępu do Internetu. Wystarczy telefon komórkowy z aparatem fotograficznym i możliwością wysyłania MMS'ów. Zdjęcie i komentarz ukazują się na blogu w ciągu kilku minut od wysłania. - dodaje Witold Sokołowski.

Adresy dostępnych blogów MMS:
www.mms.epr.pl,
www.wizard.epr.pl.

Oceń artykuł:

Dotychczasowe komentarze
0
komentarzy
Dodaj komentarz jako pierwszy.
Twój komentarzAby skomentować ten artykuł musisz być członkiem społeczności Epr.pl. Zarejestruj się lub zaloguj się tutaj, a następnie wróć do tego artykułu.


W T-Mobile wystarczy zadzwonić raz, by załatwić sprawę – nowa kampania reklamowa T-Mobile dla Firm

T-Mobile startuje z kampanią reklamową skierowaną do przedsiębiorców. Tym razem w roli głównej występuje Bogusław Linda. ...

NO-SPA już na Instagramie i Pintereście!

NO-SPA® dociera do swojej grupy docelowej nie tylko za pośrednictwem tradycyjnych środków przekazu. Z uwagi, iż ...

Superpolisa.pl promuje ubezpieczenia kilkunastu towarzystw

Superpolisa.pl promuje ubezpieczenia kilkunastu towarzystw

Ruszyła kampania reklamowa Superpolisa.pl, platformy sprzedaży ubezpieczeń kilkunastu Towarzystw Ubezpieczeniowych dostępnej w trzech kanałach: internet, call ...