Zamknij
Prosto z rynku - CSR info

PAESE DLA PIĘKNA I ZDROWIA KOBIET

Nowy User, 2017-03-08 10:22:24

Kobiety to współczesne superbohaterki. Muszą znaleźć czas na pracę, dzieci, dom, edukację, samorealizację. Często w tym pędzie zapominają jednak o własnym zdrowiu, dlatego Organizacja Kwiat Kobiecości nakłania kobiety do regularnych badań ginekologicznych. W tym roku marka Paese postanowiła z duma przyłączyć się do VIII edycji Ogólnopolskiej Kampanii Społecznej „Piękna bo zdrowa” i przekazać na jej rzecz cegiełkę od sprzedaży swojego kultowego produktu – pudru ryżowego.


1 marca odbyła się gala podsumowująca VIII edycję kampanii, zaś tegoroczne hasło brzmiało: „Wpadnij na przegląd do ginekologa” i było nawiązaniem do koncepcji przeglądu samochodu. W kampanię zaangażowały się Anita Sokołowska, Katarzyna Żak, Paulina Chruściel i Anna Kalczyńska. W sesji zdjęciowej wziął udział dr n. med. Andrzej Nowakowski – specjalista w zakresie położnictwa i ginekologii oraz ginekologii onkologicznej. Zdjęcia wykonał znany fotograf gwiazd Jacek Poremba.


- Paese dba o kobiety i swoje kosmetyki tworzy tylko z najlepszych światowych surowców. Naturalne było dla nas przyłączenie się do akcji, gdzie celem jest zdrowie kobiet. Pragniemy, by wszystkie kobiety otrzymywały tylko najlepsze dla nich produkty, sprawdzone w laboratorium, bezpieczne i przede wszystkim dające oczekiwany efekt, zarówno jeśli chodzi o kosmetyki kolorowe, jak i te do pielęgnacji. Dlatego też postanowiliśmy przeznaczyć cegiełkę ze sprzedaży pudru ryżowego, jednego z naszych największych bestsellerów – mówi Karolina Biernacka z Paese Cosmetics.


Marka Paese przyłącza się do kobiet, które walczą z rakiem szyjki macicy i wspiera Fundację Kwiat Kobiecości. W tym celu oddajemy w ręce kobiet wyjątkową edycję naszego kultowego pudru ryżowego. Z każdego sprzedanego produktu marka przekazuje 1 zł na rzecz Organizacji Kwiat Kobiecości.


Ogólnopolska Organizacja Kwiat Kobiecości jest inicjatywą Idy Karpińskiej i kobiet, które tak jak ona walczyły i wygrały walkę z rakiem szyjki macicy. Postanowiły powołać ją do życia, ponieważ statystyki zachorowań na RSM w Polsce były i są przerażające. Stworzyły organizację, która towarzyszy kobietom w tych trudnych chwilach, która wspiera, pomaga i dodaje otuchy. Marka Paese z dumą wspiera inicjatywę oraz walkę o zdrowie kobiet i nakłania do regularnych badań ginekologicznych.

Oceń artykuł:

Dotychczasowe komentarze
0
komentarzy
Dodaj komentarz jako pierwszy.
Twój komentarzAby skomentować ten artykuł musisz być członkiem społeczności Epr.pl. Zarejestruj się lub zaloguj się tutaj, a następnie wróć do tego artykułu.


zanox i Affiliate Window łączą siły. W wyniku rebrandignu powstaje marka Awin

zanox, wiodąca w Europie sieć reklamy efektywnościowej, wraz z firmą partnerską Affiliate Window, z dniem 6 ...

zanox i Affiliate Window łączą siły. W wyniku rebrandignu powstaje marka Awin

zanox, wiodąca w Europie sieć reklamy efektywnościowej, wraz z firmą partnerską Affiliate Window, z dniem 6 ...

Pozycjonowanie strony to pozycjonowanie marki w umysłach ludzi

Termin pozycjonowanie ma bez wątpienia pozytywny wydźwięk. Kompleksowe pozycjonowanie stron www to nie tylko inwestycja w ...