Zamknij
Prosto z rynku - CSR info

PAESE DLA PIĘKNA I ZDROWIA KOBIET

Nowy User, 2017-03-08 10:22:24

Kobiety to współczesne superbohaterki. Muszą znaleźć czas na pracę, dzieci, dom, edukację, samorealizację. Często w tym pędzie zapominają jednak o własnym zdrowiu, dlatego Organizacja Kwiat Kobiecości nakłania kobiety do regularnych badań ginekologicznych. W tym roku marka Paese postanowiła z duma przyłączyć się do VIII edycji Ogólnopolskiej Kampanii Społecznej „Piękna bo zdrowa” i przekazać na jej rzecz cegiełkę od sprzedaży swojego kultowego produktu – pudru ryżowego.


1 marca odbyła się gala podsumowująca VIII edycję kampanii, zaś tegoroczne hasło brzmiało: „Wpadnij na przegląd do ginekologa” i było nawiązaniem do koncepcji przeglądu samochodu. W kampanię zaangażowały się Anita Sokołowska, Katarzyna Żak, Paulina Chruściel i Anna Kalczyńska. W sesji zdjęciowej wziął udział dr n. med. Andrzej Nowakowski – specjalista w zakresie położnictwa i ginekologii oraz ginekologii onkologicznej. Zdjęcia wykonał znany fotograf gwiazd Jacek Poremba.


- Paese dba o kobiety i swoje kosmetyki tworzy tylko z najlepszych światowych surowców. Naturalne było dla nas przyłączenie się do akcji, gdzie celem jest zdrowie kobiet. Pragniemy, by wszystkie kobiety otrzymywały tylko najlepsze dla nich produkty, sprawdzone w laboratorium, bezpieczne i przede wszystkim dające oczekiwany efekt, zarówno jeśli chodzi o kosmetyki kolorowe, jak i te do pielęgnacji. Dlatego też postanowiliśmy przeznaczyć cegiełkę ze sprzedaży pudru ryżowego, jednego z naszych największych bestsellerów – mówi Karolina Biernacka z Paese Cosmetics.


Marka Paese przyłącza się do kobiet, które walczą z rakiem szyjki macicy i wspiera Fundację Kwiat Kobiecości. W tym celu oddajemy w ręce kobiet wyjątkową edycję naszego kultowego pudru ryżowego. Z każdego sprzedanego produktu marka przekazuje 1 zł na rzecz Organizacji Kwiat Kobiecości.


Ogólnopolska Organizacja Kwiat Kobiecości jest inicjatywą Idy Karpińskiej i kobiet, które tak jak ona walczyły i wygrały walkę z rakiem szyjki macicy. Postanowiły powołać ją do życia, ponieważ statystyki zachorowań na RSM w Polsce były i są przerażające. Stworzyły organizację, która towarzyszy kobietom w tych trudnych chwilach, która wspiera, pomaga i dodaje otuchy. Marka Paese z dumą wspiera inicjatywę oraz walkę o zdrowie kobiet i nakłania do regularnych badań ginekologicznych.

Oceń artykuł:

Dotychczasowe komentarze
0
komentarzy
Dodaj komentarz jako pierwszy.
Twój komentarzAby skomentować ten artykuł musisz być członkiem społeczności Epr.pl. Zarejestruj się lub zaloguj się tutaj, a następnie wróć do tego artykułu.


Patricia Kazadi twarzą AVON Mark

Patricia Kazadi – osobowość telewizyjna, piosenkarka i aktorka została ambasadorką nowej linii kosmetyków do makijażu – ...

Cukiernia Sowa nowym klientem Mint Media

Cukiernia Sowa nowym klientem Mint Media

Od stycznia bieżącego roku agencja interaktywna Mint Media kompleksowo obsługuje profil marki na Facebooku. 

Jestem lekko… no właśnie jaka? Rusza wyjątkowa akcja marki Żywiec Zdrój

Kobiecy nastrój bywa zmienny a natura przewrotna. Raz jesteśmy pełne energii do działania, a już za ...