Zamknij
Nowości - Zdrowie

On Board PR obsługuje hotele SPA Dr Irena Eris

Witold Sokołowski, 2005-03-30 13:32:00

W marcu b.r. On Board PR podpisała umowę na obsługę public relations firmy Hotele SPA Dr Irena Eris. Konsultanci On Board PR zajmą się kompleksowym zarządzaniem komunikacją wizerunkową marki Hotele SPA Dr Irena Eris na terenie całej Polski. Kontrakt obejmuje również działania komunikacyjne związane z rozwojem firmy i z planowanym na 2006 r. otwarciem nowego hotelu na Mazurach.

Współpracę On Board PR z nowym klientem rozpoczęto od przeprowadzenia audytu komunikacyjnego oraz przygotowania strategii PR dla powstającej sieci hoteli. Jednym z pierwszych działań będzie współrealizacja lokalnego projektu związanego z odpowiedzialnością społeczną firmy.

Celem planowanych działań PR jest wzmocnienie wizerunku hoteli SPA należących do sieci jako miejsca ucieleśniającego ideę SPA, która jest dzisiaj synonimem luksusu i holistycznego dbania o samopoczucie psychiczne i fizyczne. Za koordynację planowanych działań odpowiedzialna jest Dorota Ciszek, Account Director w firmie On Board PR.

Oceń artykuł:

Dotychczasowe komentarze
0
komentarzy
Dodaj komentarz jako pierwszy.
Twój komentarzAby skomentować ten artykuł musisz być członkiem społeczności Epr.pl. Zarejestruj się lub zaloguj się tutaj, a następnie wróć do tego artykułu.


W T-Mobile wystarczy zadzwonić raz, by załatwić sprawę – nowa kampania reklamowa T-Mobile dla Firm

T-Mobile startuje z kampanią reklamową skierowaną do przedsiębiorców. Tym razem w roli głównej występuje Bogusław Linda. ...

NO-SPA już na Instagramie i Pintereście!

NO-SPA® dociera do swojej grupy docelowej nie tylko za pośrednictwem tradycyjnych środków przekazu. Z uwagi, iż ...

Superpolisa.pl promuje ubezpieczenia kilkunastu towarzystw

Superpolisa.pl promuje ubezpieczenia kilkunastu towarzystw

Ruszyła kampania reklamowa Superpolisa.pl, platformy sprzedaży ubezpieczeń kilkunastu Towarzystw Ubezpieczeniowych dostępnej w trzech kanałach: internet, call ...