Zamknij
Nowości - RTV

Ogilvy & Mather z nową platformą dla nju mobile na Instagramie

Nowy User, 2017-03-03 20:27:49

Platforma komunikacyjna przygotowana dla marki nju mobile przez agencję Ogilvy & Mather pod hasłem #onlynju to nowy sposób prezentacji przewag marki i jej oferty. Kampania jest częścią formatu „Only nju”.


„Wykorzystując specyfikę komunikacji na Instagramie, trafiamy do użytkowników, dla których social media to naturalne miejsce do komunikacji. Najważniejszy jest tu jakościowy content, który przyciąga uwagę użytkowników i w nienachalny sposób pokazuje cechy oferty, które można znaleźć tylko w nju.” - mówi Maciej Twardowski Creative Director Ogilvy.


Nowa platforma miesza realny świat Instagrama z animowanymi postaciami znanymi z komunikacji nju mobile w innych kanałach. Wyróżnia się, zachowując przy tym niepowtarzalny charakter marki nju mobile, w zabawny sposób obrazując wyjątkowe przewagi i zalety oferty operatora. „To kontekstowa komunikacja, która podkreśla unikalność oferty nju, bawiąc użytkowników i angażując ich w interakcję z marką, co widać w rosnącym zainteresowaniu profilem marki na Instagramie” podkreśla Ela Twardowska Strategy Director Ogilvy.


Agencja Ogilvy&Mather jest odpowiedzialna za kreację i strategię marki nju mobile od launchu marki w 2013r.

Oceń artykuł:

Dotychczasowe komentarze
0
komentarzy
Dodaj komentarz jako pierwszy.
Twój komentarzAby skomentować ten artykuł musisz być członkiem społeczności Epr.pl. Zarejestruj się lub zaloguj się tutaj, a następnie wróć do tego artykułu.


Wellman i Bujakiewicz jak Kalisz z Palikotem

Wellman i Bujakiewicz jak Kalisz z Palikotem

Właściciel marki Škoda Auto, Volkswagen Group Polska, prowadzi na swojej stronie internetowej kampanię „ŠKODA – Talk ...

Gest, który uczyni cię wiarygodnym

Położenie ręki na sercu może zwiększyć wiarygodność gestykulującego, a nawet wpłynąć na jego późniejsze zachowanie. Naukowcy ...

Festiwal YouTube w Polsce już 18 czerwca

Zbliża się 3. edycja Orange Video Fest by LifeTube – największe spotkanie youtuberów, gamerów i ich fanów ...