Zamknij
Prosto z rynku - PR w firmie info

Nowy projekt Valkea Media dla marki Wojas

Nowy User, 2017-02-28 18:10:46

Nowy projekt Valkea Media dla marki Wojas

Na rynku właśnie ukazał się nowy projekt Valkea Media przygotowany dla marki Wojas. To rodzaj magalogu, tj. kompilacji treści magazynowych i katalogowych.


Znajdują się w nim m.in. odniesienia do najnowszych trendów ze światowych pokazów oraz treści poradnicze, ujęte w ciekawy graficznie sposób, które mocno odróżniają się od tego typu kontentu prezentowanego w rynkowych miesięcznikach oraz tygodnikach. Istotnym elementem są wyjątkowe kompozycje, pozwalające przedstawić produkty firmy Wojas w sposób wizualnie intrygujący. Nie zabrakło też wywiadów z ambasadorami marki – Barbarą Kurdej-Szatan i Sebastianem Karpielem-Bułecką oraz ciekawych informacji dotyczących anatomii butów i procesu ich produkcji. Magazyn dystrybuowany jest w salonach Wojas nie tylko na rynku polskim, ale też słowackim i czeskim. 

Oceń artykuł:

Dotychczasowe komentarze
0
komentarzy
Dodaj komentarz jako pierwszy.
Twój komentarzAby skomentować ten artykuł musisz być członkiem społeczności Epr.pl. Zarejestruj się lub zaloguj się tutaj, a następnie wróć do tego artykułu.


Wellman i Bujakiewicz jak Kalisz z Palikotem

Wellman i Bujakiewicz jak Kalisz z Palikotem

Właściciel marki Škoda Auto, Volkswagen Group Polska, prowadzi na swojej stronie internetowej kampanię „ŠKODA – Talk ...

Gest, który uczyni cię wiarygodnym

Położenie ręki na sercu może zwiększyć wiarygodność gestykulującego, a nawet wpłynąć na jego późniejsze zachowanie. Naukowcy ...

Festiwal YouTube w Polsce już 18 czerwca

Zbliża się 3. edycja Orange Video Fest by LifeTube – największe spotkanie youtuberów, gamerów i ich fanów ...