Zamknij
Prosto z rynku - e-PR info

Nowa kampania wizerunkowa serwisu rekrutacyjnego MonsterPolska.pl

Nowy User, 2017-02-15 22:05:26

Nowa kampania wizerunkowa serwisu rekrutacyjnego MonsterPolska.pl

W styczniu ruszyła nowa kampania wizerunkowa serwisu rekrutacyjnego Monster Polska pod hasłem „Znajdziesz lepszą pracę”. Kampania skierowana jest do osób, które chcą dynamicznie rozwijać się zawodowo i piąć się po kolejnych szczeblach kariery.


Znajdziesz lepszą pracę


Monster, główna postać kampanii, jest ucieleśnieniem nowych możliwości serwisu z ofertami pracy. Monster ma wspierać wszystkich poszukujących w znalezieniu pracy, na jaką zasługują – mówi o głównych założeniach kampanii Joanna Żukowska z serwisu Monster Polska. Monster wyczuwa potencjał oraz talenty kandydatów. Wie, na co ich stać. Dlatego idealnie dopasowuje kandydatów do firm, które poszukują pracowników – dodaje. Monster Polska podkreśla zmiany w poszukiwaniu pracy również przez używane hasła. Z jednej strony „poluje” dla kandydatów na najlepszą pracę, a z drugiej w imieniu firm poszukujących pracowników „wyrusza na łowy” talentów – by zdobyć idealnego pracownika. Wraz ze startem kampanii serwis zwiększa liczbę ofert pracy na stronie do 20 tys. w Polsce i ponad 200 tys. za granicą. Serwis oferuje swój międzynarodowy zasięg w znalezieniu pracy bądź pracownika, zwracając jeszcze większą uwagę na pożądane kwalifikacje i umiejętności.


Kampania odpowiedzią na zmiany na rynku pracy


Zmiany w serwisie Monster Polska są odpowiedzią na dynamiczny rozwój rynku zatrudnienia, który wkracza w nową erę. Pracownicy przestali oczekiwać od firm jedynie wysokich zarobków. Chcą wykonywać pracę ważną i potrzebną, która będzie miała wpływ na otaczający świat. Potrzebują poczucia misji, satysfakcji i spełnienia na polu zawodowym. Coraz częściej mają duże ambicje. Są wykwalifikowani i szybko przystosowują się do nowych warunków, przez co są gotowi zmieniać pracę dla rozwoju własnej kariery. Jednocześnie duże oczekiwania sprawiają, że pracownicy mają poczucie, że ich potencjał nie jest w pełni wykorzystywany. Zmiany zachodzące w serwisie są odpowiedzią na potrzeby i wysokie ambicje pracowników.


Kampania wizerunkowa ruszy w styczniu jednocześnie w Polsce, Czechach i na Węgrzech z wykorzystaniem działań w Internecie, spotów radiowych i reklamy outdoorowej.

Oceń artykuł:

Dotychczasowe komentarze
0
komentarzy
Dodaj komentarz jako pierwszy.
Twój komentarzAby skomentować ten artykuł musisz być członkiem społeczności Epr.pl. Zarejestruj się lub zaloguj się tutaj, a następnie wróć do tego artykułu.


Patricia Kazadi twarzą AVON Mark

Patricia Kazadi – osobowość telewizyjna, piosenkarka i aktorka została ambasadorką nowej linii kosmetyków do makijażu – ...

Cukiernia Sowa nowym klientem Mint Media

Cukiernia Sowa nowym klientem Mint Media

Od stycznia bieżącego roku agencja interaktywna Mint Media kompleksowo obsługuje profil marki na Facebooku. 

Jestem lekko… no właśnie jaka? Rusza wyjątkowa akcja marki Żywiec Zdrój

Kobiecy nastrój bywa zmienny a natura przewrotna. Raz jesteśmy pełne energii do działania, a już za ...