Zamknij
Nowości - Kariera

Nina Żukowska i Leszek Fiała w Advanced Communication

Witold Sokołowski, 2015-02-20 10:44:39

Nina Żukowska i Leszek Fiała zostali Dyrektorami w firmie doradczej Advanced Communication. Pełniąc odpowiednio funkcje Dyrektora ds. Organizacji Wydarzeń oraz Dyrektora Finansowego odpowiadają za budowanie wartości dla Klientów firmy. Nina Żukowska i Leszek Fiała posiadają bogate doświadczenie w zakresie marketingu i komunikacji oraz doradztwa finansowego i nowo biznesowego. Advanced Communication to firma działająca na rynku usług profesjonalnych budująca wartości dla Klientów poprzez dostarczanie i wdrażanie efektywnych strategii komunikacji oraz strategii związanych z rozwojem biznesu.


Nina Żukowska (na zdjęciu) jako Dyrektor ds. Organizacji Wydarzeń w Advanced Communication jest odpowiedzialna za przygotowywanie strategii dotyczących tego obszaru - planowanie, wdrażanie i koordynację realizacji projektów. W swojej wieloletniej karierze pracowała m.in. w HAVAS PR Warsaw (dawne Euro RSCG Sensors), gdzie zarządzała Działem ds. Organizacji Wydarzeń i była odpowiedzialna za realizację projektów na rzecz najbardziej uznanych firm i marek działających na takich rynkach, jak: rynek usług telekomunikacyjnych, rynek elektroniki użytkowej, motoryzacyjny, napojów alkoholowych, rynek produktów szybkozbywalnych, czy też rynek nieruchomości. Była również kierownikiem marketingu w firmach produkujących produkty marki premium. Jest doświadczonym profesjonalistą, który rozumie zarówno potrzeby firm, jak i potrzeby konsumentów i wiedzę tę wykorzystuje w praktyce.


Nina Żukowska jest również trenerem prowadzącym szkolenia i konsultacje dla firm z zakresu event managementu w szkoleniowej organizacji EMTG Event Manager Training Group. Jako wykładowca akademicki prowadzi zajęcia z zakresu event marketing w warszawskiej Wyższej Szkole Promocji. Na swoim koncie ma również liczne publikacje z tego zakresu.


Leszek Fiała pełni w Advanced Communication funkcję Dyrektora Finansowego. W spółce odpowiada również za doradztwo w zakresie nowo biznesowym. Posiada bogate doświadczenie w zakresie doradztwa finansowo-inwestycyjnego zdobyte na bazie współpracy z licznymi bankami i funduszami inwestycyjnymi. Leszek Fiała był właścicielem i zarządzającym kilku spółek działających na rynkach finansowym i nieruchomości.


Leszek Fiała ukończył studia podyplomowe w zakresie Zarządzania Nieruchomościami oraz Prawa dla Menadżerów na Akademii Leona Koźminskiego w Warszawie. Na tej samej uczelni ukończył kierunek Finanse i Bankowość ze specjalizacjami w zakresie strategii inwestycyjnych i kapitałowych, bankowości i ubezpieczeń.


Nie mam wątpliwości, że doświadczenie Niny Żukowskiej i Leszka Fiały zaowocuje wypracowaniem wartości dodanej dla naszych Klientów i przyczyni się do realizacji biznesowych celów współpracujących z nami firm i innych organizacji – mówi Robert Borowicz, CEO Advanced Communication. Zarówno Leszek, jak i Nina to kreatywne osoby o dużej wiedzy na temat obszarów, w których działają. Ich wiedza, profesjonalizm i zaangażowanie to gwarancja świadczenia najwyższej jakości usług – podsumowuje Robert Borowicz.

Oceń artykuł:

Dotychczasowe komentarze
0
komentarzy
Dodaj komentarz jako pierwszy.
Twój komentarzAby skomentować ten artykuł musisz być członkiem społeczności Epr.pl. Zarejestruj się lub zaloguj się tutaj, a następnie wróć do tego artykułu.


W T-Mobile wystarczy zadzwonić raz, by załatwić sprawę – nowa kampania reklamowa T-Mobile dla Firm

T-Mobile startuje z kampanią reklamową skierowaną do przedsiębiorców. Tym razem w roli głównej występuje Bogusław Linda. ...

NO-SPA już na Instagramie i Pintereście!

NO-SPA® dociera do swojej grupy docelowej nie tylko za pośrednictwem tradycyjnych środków przekazu. Z uwagi, iż ...

Superpolisa.pl promuje ubezpieczenia kilkunastu towarzystw

Superpolisa.pl promuje ubezpieczenia kilkunastu towarzystw

Ruszyła kampania reklamowa Superpolisa.pl, platformy sprzedaży ubezpieczeń kilkunastu Towarzystw Ubezpieczeniowych dostępnej w trzech kanałach: internet, call ...