Zamknij
Prosto z rynku - e-PR info

Mr Target uruchomił nowy program na You Tube

Nowy User, 2017-03-06 20:27:08

Mr Target – agencja marketingu efektywnościowego, prowadząca działania wideo marketingowe w ramach platformy VideoTarget, wystartowała z produkcją cyklu rozmów z wybitnymi komentatorami ekonomicznymi pod tytułem „Gospodarka! Głupcze.”


W programie omawiane są najistotniejsze zagadnienia gospodarcze. Rozsądnie, przystępnie, krótko, ironicznie i z lekką swadą, ale przede wszystkim bez polityki.


- „Planujemy cotygodniową emisję kolejnych odcinków. W drugim – emisja 3 marca - rozmowa na temat „Programu Morawieckiego” z Markiem Zuberem, ekspertem ekonomicznym, autorem wielu publikacji na łamach prasy; często wypowiadającym się na temat prognoz makroekonomicznych i rynkowych w telewizji.” – zapowiada Jarosław Nowak, Prezes Mr Target.


Trafność argumentów, błyskotliwa i lekka forma ukazania ważnych ekonomicznie dylematów od razu spodobała się internautom. Premierowy odcinek obejrzało w ciągu pierwszego tygodnia ponad 3500 osób.


- „Chciałbym, żeby inteligentny laik mógł się dowiedzieć jak najwięcej o ważnych zjawiskach ekonomicznych. By zrozumiał i zobaczył – zgodnie z filozofią Frédérica Bastiat - zarówno to co jest widoczne od razu, jak i to co nie jest widoczne na pierwszy rzut oka” - mówi Kazimierz Krupa, autor programu; dziennikarz, ekonomista i wieloletni komentator wydarzeń gospodarczych.

Oceń artykuł:

Dotychczasowe komentarze
0
komentarzy
Dodaj komentarz jako pierwszy.
Twój komentarzAby skomentować ten artykuł musisz być członkiem społeczności Epr.pl. Zarejestruj się lub zaloguj się tutaj, a następnie wróć do tego artykułu.


Kolejna odsłona kampanii Radia Złote Przeboje z Marcinem Prokopem

Już w poniedziałek, 6 marca br. rozpocznie się kolejna odsłona kampanii Radia Złote Przeboje pod hasłem ...

Łaciate wraca na ekrany i bilboardy!

Już od marca SM MLEKPOL wraca z dwiema kampaniami reklamowymi łaciatych wyrobów: mleka i serków ...

zanox i Affiliate Window łączą siły. W wyniku rebrandignu powstaje marka Awin

zanox, wiodąca w Europie sieć reklamy efektywnościowej, wraz z firmą partnerską Affiliate Window, z dniem 6 ...

Łukasz Bagiński:

[2017-06-25 21:01:12]

CIEKAWEEE http://hewti.pl

Łukasz Bagiński:

[2017-06-25 20:59:15]

fajne