Zamknij
Prosto z rynku - PR w firmie info

Mea Group - Firma z zasadami

Nowy User, 2017-02-16 16:07:51

Mea Group - Firma z zasadami

Mea Group dołączyła do programu ‘Firma z zasadami’, skupiającego przedsiębiorstwa, które w swojej działalności biznesowej kładą duży nacisk na szacunek, uczciwość i partnerskie relacje z wszystkimi uczestnikami rynku. Baza firm z zasadami to przyjazne środowisko biznesowe, gdzie kluczowe jest pozytywne nastawienie i bycie pomocnym.Mea Group jako agencja marketingu zintegrowanego, podczas świadczenia usług dla klientów, ma kontakt z wieloma podwykonawcami. Zachowanie wysokiej jakości oraz najwyższych standardów nie byłoby możliwe bez zaufania i opierania współpracy na uczciwych zasadach, wzajemnym szacunku - mówi Marta Dunin-Michałowska, prezes Mea Group. Wspomniane wartości są nam tym bardziej bliskie, że Mea Group - jako członek Stowarzyszenia Branży Eventowej - jest również sygnatariuszem przyjętego rok temu Kodeksu Dobrych Praktyk Branży Eventowej – dodaje M. Dunin-Michałowska.


Program „Firma z zasadami” jest dedykowany przedsiębiorcom, którym zależy na budowie solidnych podstaw biznesu. Ideą programu jest poszanowanie partnerów biznesowych, klientów i współpracowników. Istotne jest promowanie współpracy, gdzie odpowiedzialność idzie w parze z zaufaniem nie tylko na płaszczyźnie zawodowej, ale też osobistej. Od inauguracji programu pod koniec 2014 r. dotąd przystąpiło do niego kilkaset firm z całej Polski. Branżę eventową reprezentuje kilka przedsiębiorstw. Więcej informacji o programie ‘Firma z zasadami’ można znaleźć: www.firmazzasadami.pl.

Oceń artykuł:

Dotychczasowe komentarze
0
komentarzy
Dodaj komentarz jako pierwszy.
Twój komentarzAby skomentować ten artykuł musisz być członkiem społeczności Epr.pl. Zarejestruj się lub zaloguj się tutaj, a następnie wróć do tego artykułu.


W T-Mobile wystarczy zadzwonić raz, by załatwić sprawę – nowa kampania reklamowa T-Mobile dla Firm

T-Mobile startuje z kampanią reklamową skierowaną do przedsiębiorców. Tym razem w roli głównej występuje Bogusław Linda. ...

NO-SPA już na Instagramie i Pintereście!

NO-SPA® dociera do swojej grupy docelowej nie tylko za pośrednictwem tradycyjnych środków przekazu. Z uwagi, iż ...

Superpolisa.pl promuje ubezpieczenia kilkunastu towarzystw

Superpolisa.pl promuje ubezpieczenia kilkunastu towarzystw

Ruszyła kampania reklamowa Superpolisa.pl, platformy sprzedaży ubezpieczeń kilkunastu Towarzystw Ubezpieczeniowych dostępnej w trzech kanałach: internet, call ...