Zamknij
Nowości - Kariera

Łukasz Łuczynowicz w Netizens

Witold Sokołowski, 2013-08-12 21:26:44

Łukasz Łuczynowicz jako project manager  dołączył do zespołu project management w Netizens digital innovation house. Odpowiedzialny jest za koordynację działań, współpracę z zespołem i terminową realizację szeroko pojętych projektów internetowych oraz aplikacji mobilnych.


Wcześniej współtworzył i rozwijał platformę internetową poświęconą partnerstwu publiczno-prywatnemu (PPP). Ponadto przez osiem lat ściśle związany był z branżą doradztwa unijnego realizując projekty doradczo-szkoleniowe oraz e-biznesowe. Pracował dla takich firm jak, SPIN Sp. z o.o. (Grupa PROKOM), Ecorys Polska,  WYG International, Accreo Taxand (obecnie Crido), czy Collect Consulting. Blisko rok spędził w Brukseli reprezentując firmę WYG International.


Łukasz Łuczynowicz jest absolwentem Szkoły Zarządzania Uniwersytetu Śląskiego na kierunku zarządzanie i marketing. Ponadto ukończył Międzynarodowe Studia Menedżersko-Finansowe na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach prowadzone we współpracy z Uniwersytetem Technicznym w Brnie oraz Szkołę Główną Handlową w Warszawie na kierunku Zarządzanie Projektami Finansowanymi ze Środków Unii Europejskiej.

Oceń artykuł:

Dotychczasowe komentarze
0
komentarzy
Dodaj komentarz jako pierwszy.
Twój komentarzAby skomentować ten artykuł musisz być członkiem społeczności Epr.pl. Zarejestruj się lub zaloguj się tutaj, a następnie wróć do tego artykułu.


W T-Mobile wystarczy zadzwonić raz, by załatwić sprawę – nowa kampania reklamowa T-Mobile dla Firm

T-Mobile startuje z kampanią reklamową skierowaną do przedsiębiorców. Tym razem w roli głównej występuje Bogusław Linda. ...

NO-SPA już na Instagramie i Pintereście!

NO-SPA® dociera do swojej grupy docelowej nie tylko za pośrednictwem tradycyjnych środków przekazu. Z uwagi, iż ...

Superpolisa.pl promuje ubezpieczenia kilkunastu towarzystw

Superpolisa.pl promuje ubezpieczenia kilkunastu towarzystw

Ruszyła kampania reklamowa Superpolisa.pl, platformy sprzedaży ubezpieczeń kilkunastu Towarzystw Ubezpieczeniowych dostępnej w trzech kanałach: internet, call ...