Zamknij
Nowości - Internet

LEWIS rozpoczyna współpracę z SER Group

Nowy User, 2017-03-08 10:55:31

Do głównych obowiązków LEWIS należy strategiczne doradztwo w zakresie kreowania wizerunku, PR produktowy, prowadzenie biura prasowego oraz współpraca z mediami. Agencję wybrano na podstawie rekomendacji. SER Group to dostawca oprogramowania do zarządzania treścią w przedsiębiorstwie (ECM), którego flagowym produktem jest platforma Doxis4 iECM.


"Realizacja strategii międzynarodowej ekspansji SER GROUP wymaga wsparcia profesjonalistów w zakresie budowania marki oraz pomocy w kształtowaniu efektywnej komunikacji z rynkiem. Zdecydowaliśmy się na współpracę, w tym bardzo ważnym zadaniu, z zespołem LEWIS w uznaniu dla ich dotychczasowych, imponujących osiągnięć w tej kluczowej dla nas dziedzinie" – mówi Marcin Somla, dyrektor polskiego oddziału SER GROUP – "Od pierwszego spotkania wzajemnie uczymy się od siebie podczas realizacji, czasem nieoczywistych, pomysłów, i jestem przekonany, że ten styl współpracy utrwali się na dobre w kolejnych wspólnych inicjatywach. Elastyczność i otwartość umysłu cenię najbardziej spośród wszystkich wyróżników zespołu LEWIS" – dodaje.


"Po raz kolejny zaufała nam firma, odnosząca sukcesy na rynku B2B IT. SER Group to nie tylko lider rynku ECM, ale także grupa niezwykle zmotywowanych osób, mających na celu poprawę środowiska pracy każdego z nas. Współpraca z nimi to sama przyjemność" – mówi Krzysztof Chodkowski, Strategy Director w LEWIS, który z ramienia agencji odpowiada za projekt.


W zespole projektowym pracują również Ewa Geresz oraz Sara El Nemr.

Oceń artykuł:

Dotychczasowe komentarze
0
komentarzy
Dodaj komentarz jako pierwszy.
Twój komentarzAby skomentować ten artykuł musisz być członkiem społeczności Epr.pl. Zarejestruj się lub zaloguj się tutaj, a następnie wróć do tego artykułu.


Kolejna odsłona kampanii Radia Złote Przeboje z Marcinem Prokopem

Już w poniedziałek, 6 marca br. rozpocznie się kolejna odsłona kampanii Radia Złote Przeboje pod hasłem ...

Łaciate wraca na ekrany i bilboardy!

Już od marca SM MLEKPOL wraca z dwiema kampaniami reklamowymi łaciatych wyrobów: mleka i serków ...

zanox i Affiliate Window łączą siły. W wyniku rebrandignu powstaje marka Awin

zanox, wiodąca w Europie sieć reklamy efektywnościowej, wraz z firmą partnerską Affiliate Window, z dniem 6 ...

Łukasz Bagiński:

[2017-06-25 21:01:12]

CIEKAWEEE http://hewti.pl

Łukasz Bagiński:

[2017-06-25 20:59:15]

fajne