Zamknij
Nowości - Internet

Kup sprzęt i zgłoś się po kieszonkowe od HP

Witold Sokołowski, 2013-10-07 23:30:26

„Kup sprzęt i zgłoś się po kieszonkowe od HP” – tak brzmi hasło promocji, którą dla HP realizuje agencja zintegrowanej komunikacji marketingowej Polymus.


Osoby, które kupią promowany produkt HP, mogą zgłosić swój zakup na stronie www.kieszonkoweodhp.pl, a następnie wybrać prezent od HP lub przelew na konto w wysokości 40 i 60 zł. W promocji biorą udział wybrane notebooki i ultrabooki z serii ENVY, ENVY TouchSmart, Pavilion oraz drukarki z serii Deskjet Ink Advantage.


Autorem idei kreatywnej projektu oraz strony jest agencja Polymus, która zajmuje się jego obsługą prawną, weryfikacją zgłoszeń oraz wysyłaniem nagród i realizacją przelewów do uczestników promocji.


Promocja, która potrwa do końca października br., organizowana jest w celu wspierania sprzedaży produktów oferowanych przez HP. Jest to kolejna aktywność tego typu dla klientów końcowych. Zasięg promocji jest ogólnopolski.


Polymus współpracuje na stałe z Hewlett-Packard od 2000 r. Agencja realizuje dla klienta projekty z zakresu wsparcia sprzedaży, jak promocje konsumenckie, programy lojalnościowe, incentives oraz prowadzi kompleksową obsługę specjalistycznych eventów HP dla branży IT.

Oceń artykuł:

Dotychczasowe komentarze
0
komentarzy
Dodaj komentarz jako pierwszy.
Twój komentarzAby skomentować ten artykuł musisz być członkiem społeczności Epr.pl. Zarejestruj się lub zaloguj się tutaj, a następnie wróć do tego artykułu.


W T-Mobile wystarczy zadzwonić raz, by załatwić sprawę – nowa kampania reklamowa T-Mobile dla Firm

T-Mobile startuje z kampanią reklamową skierowaną do przedsiębiorców. Tym razem w roli głównej występuje Bogusław Linda. ...

NO-SPA już na Instagramie i Pintereście!

NO-SPA® dociera do swojej grupy docelowej nie tylko za pośrednictwem tradycyjnych środków przekazu. Z uwagi, iż ...

Superpolisa.pl promuje ubezpieczenia kilkunastu towarzystw

Superpolisa.pl promuje ubezpieczenia kilkunastu towarzystw

Ruszyła kampania reklamowa Superpolisa.pl, platformy sprzedaży ubezpieczeń kilkunastu Towarzystw Ubezpieczeniowych dostępnej w trzech kanałach: internet, call ...