Zamknij
Nowości - Dom i wnętrze

Kampania reklamowa Tauron - „Od wakacji niskie ceny prądu"

Witold Sokołowski, 2013-07-16 12:15:11

Ruszyła nowa kampania reklamowa Tauron - „Od wakacji niskie ceny prądu”, która promuje najnowszą ofertę firmy. Nad przygotowaniem i produkcją reklamy czuwała Fabryka Idei.


Film reklamowy nagrywany był 24 czerwca w Białogórze nad polskim morzem. Scenariusz i koncepcję spotu stworzył Marcin Salawa z agencji Advert, natomiast operatorem zdjęć został Wojciech Zieliński. W nowej kampanii obecni i potencjalni klienci Tauronu są informowani o niskich cenach prądu w okresie wakacyjnym. Reklama utrzymana jest w żartobliwym i lekkim tonie, a główny przekaz odbywa niemal „bez słów”.Reklama od 12 lipca jest emitowana w telewizjach TVP, TVN, Polsat, stacjach regionalnych oraz przed seansami filmowymi w kinach w całej Polsce.

Oceń artykuł:

Dotychczasowe komentarze
0
komentarzy
Dodaj komentarz jako pierwszy.
Twój komentarzAby skomentować ten artykuł musisz być członkiem społeczności Epr.pl. Zarejestruj się lub zaloguj się tutaj, a następnie wróć do tego artykułu.


W T-Mobile wystarczy zadzwonić raz, by załatwić sprawę – nowa kampania reklamowa T-Mobile dla Firm

T-Mobile startuje z kampanią reklamową skierowaną do przedsiębiorców. Tym razem w roli głównej występuje Bogusław Linda. ...

NO-SPA już na Instagramie i Pintereście!

NO-SPA® dociera do swojej grupy docelowej nie tylko za pośrednictwem tradycyjnych środków przekazu. Z uwagi, iż ...

Superpolisa.pl promuje ubezpieczenia kilkunastu towarzystw

Superpolisa.pl promuje ubezpieczenia kilkunastu towarzystw

Ruszyła kampania reklamowa Superpolisa.pl, platformy sprzedaży ubezpieczeń kilkunastu Towarzystw Ubezpieczeniowych dostępnej w trzech kanałach: internet, call ...