Zamknij
Nowości - Media i marketing

I Ogólnopolska Konferencja Public Relations w samorządzie

Witold Sokołowski, 2004-05-18 02:11:00

Pod patronatem Lubeskiej Fundacji Rozwoju 24 i 25 czerwca br. odbędzie się w Kraśniku I Ogólnopolska Konferencja "Public Relations w samorządzie".

Jej celem będzie upowszechnienie wśród samorządowców wiedzy na temat Public Relations oraz możliwości wykorzystania technik PR w komunikowaniu się urzędów i instytucji samorządowych z mieszkańcami oraz mediami. Udział w Konferencji wezmą burmistrzowie i prezydenci miast z całego kraju oraz osoby odpowiedzialne za kształtowanie wizerunku instytucji samorządowych.

Organizatorami imprezy są Związek Miast Polskich, Urząd Miejski w Kraśniku oraz Zakład Public Relations Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie.

W ramach proponowanych wykładów i szkoleń zaprezentowane zostaną podstawowe informacje na temat public relations w kontekście "branżowym" (samorząd). Omówione będą najważniejsze sposoby i techniki kształtowania wizerunku oraz metody rozwiązywania sytuacji kryzysowych w samorządzie. Uczestnicy poznają sposoby przygotowania informacji dla mediów, a także techniki działań media relations w kontekście obowiązujących przepisów prawnych. Dodatkowym punktem imprezy będzie szkolenie z tzw. zakresu mowy gestów i ciała, które sprawdzi umiejętności prezentacji przed kamerą.

Więcej: www.krasnik.pl

Oceń artykuł:

Dotychczasowe komentarze
0
komentarzy
Dodaj komentarz jako pierwszy.
Twój komentarzAby skomentować ten artykuł musisz być członkiem społeczności Epr.pl. Zarejestruj się lub zaloguj się tutaj, a następnie wróć do tego artykułu.


W T-Mobile wystarczy zadzwonić raz, by załatwić sprawę – nowa kampania reklamowa T-Mobile dla Firm

T-Mobile startuje z kampanią reklamową skierowaną do przedsiębiorców. Tym razem w roli głównej występuje Bogusław Linda. ...

NO-SPA już na Instagramie i Pintereście!

NO-SPA® dociera do swojej grupy docelowej nie tylko za pośrednictwem tradycyjnych środków przekazu. Z uwagi, iż ...

Superpolisa.pl promuje ubezpieczenia kilkunastu towarzystw

Superpolisa.pl promuje ubezpieczenia kilkunastu towarzystw

Ruszyła kampania reklamowa Superpolisa.pl, platformy sprzedaży ubezpieczeń kilkunastu Towarzystw Ubezpieczeniowych dostępnej w trzech kanałach: internet, call ...