Zamknij
Nowości - Dom i wnętrze

Humorystyczny serwis budowlany

Witold Sokołowski, 2006-11-14 23:31:00

Firma Xella Polska w nowym serwisie internetowym www.xella20cm.pl promuje system budowlany w białej technologii Ytong i Silka. Serwis zrealizowany został w wyniku współpracy agencji interaktywnej energe21 i firmy reklamowo-doradczej Inspiractive.net.

Nowy serwis dla Xella Polska stanowi połączenie dynamicznej formy flashowej prezentacji z zawartością informacyjno-poradnikową. Serwis łączy humorystyczny i niebanalny pomysł kreatywny na temat materiałów budowlanych z przekazem o produkcie. Na hasło „dlaczego 20 cm” odpowiedź serwisu – „20 cm zmienia punkt widzenia” nie jest do końca jednoznaczna. Na tej konwencji opiera się humorystyczne zabarwienie serwisu, które dopowiadają fotografie i grafiki.


W serwisie oprócz informacji o technologii „Xella 20 cm” udostępnione są projekty najlepszych firm architektonicznych, adresy certyfikowanych firm wykonawczych, film instruktażowy oraz kalkulator budowlany, za pomocą którego wyliczyć można koszt budowy domu w białej technologii. Dla użytkowników serwisu przygotowane zostały interaktywne niespodzianki w postaci tapet, wygaszaczy i animacji do ściągnięcia. Najatrakcyjniejszą zabawę stanowi interaktywny Quiz, który oprócz zabawnych pytań i odpowiedzi dozuje dużą dawkę kreatywnej grafiki i animacji.

Oceń artykuł:

Dotychczasowe komentarze
0
komentarzy
Dodaj komentarz jako pierwszy.
Twój komentarzAby skomentować ten artykuł musisz być członkiem społeczności Epr.pl. Zarejestruj się lub zaloguj się tutaj, a następnie wróć do tego artykułu.


W T-Mobile wystarczy zadzwonić raz, by załatwić sprawę – nowa kampania reklamowa T-Mobile dla Firm

T-Mobile startuje z kampanią reklamową skierowaną do przedsiębiorców. Tym razem w roli głównej występuje Bogusław Linda. ...

NO-SPA już na Instagramie i Pintereście!

NO-SPA® dociera do swojej grupy docelowej nie tylko za pośrednictwem tradycyjnych środków przekazu. Z uwagi, iż ...

Superpolisa.pl promuje ubezpieczenia kilkunastu towarzystw

Superpolisa.pl promuje ubezpieczenia kilkunastu towarzystw

Ruszyła kampania reklamowa Superpolisa.pl, platformy sprzedaży ubezpieczeń kilkunastu Towarzystw Ubezpieczeniowych dostępnej w trzech kanałach: internet, call ...