Zamknij
Prosto z rynku - Media relations info

GutPR obsłuży mediowo II Konwent Stolarki

Witold Sokołowski, 2014-01-10 16:28:26

10 stycznia 2014 roku w Pruszczu Gdańskim odbędzie się II Konwent Stolarki. Partnerem tego wydarzenia, który zajmie się jego obsługą mediową, została agencja GutPR.


II Konwent Stolarki, organizowany przez Platformę informacyjną Stolarkavip.pl kierowaną przez Grzegorza Cendrowskiego to dwa dni intensywnych spotkań, wiele godzin praktyki, wymiany doświadczeń, prezentacji i merytorycznej dyskusji i oczywiście Panel Ekspertów. Wszystko to po to, żeby zrozumieć i poznać wielu zagadnień dotyczących ofertowania/kosztorysowania, innowacji produktowych, marketingu internetowego, eksportu,  innowacyjnego ciepłego montażu, a także różnych systemów w tym systemów aluminiowych i szkła do okien, fasad i ogrodów zimowych, zastosowania rolet i okuć, ale także negocjacji cenowych i niedozwolonych klauzul w umowach.


Partnerem, który zajmie się obsługą mediową tego wydarzenia została wyspecjalizowana w skutecznych działaniach dla firm z branży budowlanej i wnętrzarskiej agencja GutPR. Realizowany projekt koordynować będzie Hanna Gehrke-Gut.


W konwencie uczestniczyć będą między innymi specjaliści ds. produkcji, marketingu, handlu, obsługi klienta, montażu oraz właściciele salonów stolarki. Patronem generalnym tego wyjątkowego spotkania branżowego jest firma AIB. Pozostałymi patronami konwentu są Fakro, Exte, Klinar, Selena, Effector, Roto – okucia budowlane oraz Reynaer. Patronat wspomagający objęła firma Centrum Techniki Okrętowej z Gdańska.

Oceń artykuł:

Dotychczasowe komentarze
0
komentarzy
Dodaj komentarz jako pierwszy.
Twój komentarzAby skomentować ten artykuł musisz być członkiem społeczności Epr.pl. Zarejestruj się lub zaloguj się tutaj, a następnie wróć do tego artykułu.


Wellman i Bujakiewicz jak Kalisz z Palikotem

Wellman i Bujakiewicz jak Kalisz z Palikotem

Właściciel marki Škoda Auto, Volkswagen Group Polska, prowadzi na swojej stronie internetowej kampanię „ŠKODA – Talk ...

Gest, który uczyni cię wiarygodnym

Położenie ręki na sercu może zwiększyć wiarygodność gestykulującego, a nawet wpłynąć na jego późniejsze zachowanie. Naukowcy ...

Festiwal YouTube w Polsce już 18 czerwca

Zbliża się 3. edycja Orange Video Fest by LifeTube – największe spotkanie youtuberów, gamerów i ich fanów ...