Zamknij
Nowości - Zdrowie

FACE IT! DLA NACZELNEJ IZBY PIELĘGNIAREK I POŁOŻNYCH

Nowy User, 2017-02-14 11:39:44

Naczelna Izba Pielęgniarek i Położnych rozpoczęła współpracę z agencję PR. Od lutego za kompleksowe działania public relations odpowiada warszawska agencja FACE IT!


FACE IT! zajmie się public i media relations, komunikacją w social mediach, akcjami specjalnymi oraz organizacją eventów. Projekt prowadzi Dorota Steliga, Account Director i Magdalena Pytkowska, Junior Account Executive. Agencję wybrano w wyniku przetargu, umowę podpisano na czas nieokreślony.


Naczelna Izba Pielęgniarek i Położnych to jedna z najliczniejszych grup zawodowych w Polsce, licząca ponad 300 tys. członków. Samorząd pielęgniarek i położnych powstał na mocy ustawy z dnia 19.04.1991 o samorządzie pielęgniarek i położnych. NIPIP informuje o kierunkach rozwoju pielęgniarstwa i położnictwa w Polsce, często przedstawia zajmowane stanowisko w sprawach dotyczących stanu zdrowia społeczeństwa i polityki zdrowotnej państwa oraz organizacji ochrony zdrowia.


- Stale działamy na rzecz pielęgniarek i położnych, prowadzimy aktywności, których celem jest z jednej strony dbałość o standardy pracy, z drugiej zaś chcemy, by nasza praca była dostrzegana i właściwie wynagradzana. Pielęgniarka i położna to zawody o wysokiej randze ważności społecznej, a jednak wciąż mało osób docenia trud, jaki wkładają w codzienną pracę. Wierzymy w to, że działania PR agencji Face it!, pomogą w realizacji naszych planów na rzecz pacjentów i naszego zawodowego środowiska - mówi Zofia Małas, prezes Naczelnej Rady Pielęgniarek i Położnych.

Oceń artykuł:

Dotychczasowe komentarze
0
komentarzy
Dodaj komentarz jako pierwszy.
Twój komentarzAby skomentować ten artykuł musisz być członkiem społeczności Epr.pl. Zarejestruj się lub zaloguj się tutaj, a następnie wróć do tego artykułu.


Kolejna odsłona kampanii Radia Złote Przeboje z Marcinem Prokopem

Już w poniedziałek, 6 marca br. rozpocznie się kolejna odsłona kampanii Radia Złote Przeboje pod hasłem ...

Łaciate wraca na ekrany i bilboardy!

Już od marca SM MLEKPOL wraca z dwiema kampaniami reklamowymi łaciatych wyrobów: mleka i serków ...

zanox i Affiliate Window łączą siły. W wyniku rebrandignu powstaje marka Awin

zanox, wiodąca w Europie sieć reklamy efektywnościowej, wraz z firmą partnerską Affiliate Window, z dniem 6 ...

Łukasz Bagiński:

[2017-06-25 21:01:12]

CIEKAWEEE http://hewti.pl

Łukasz Bagiński:

[2017-06-25 20:59:15]

fajne