Zamknij
Prosto z rynku - Sponsoring info

ELF SPONSOREM TYTULARNYM DACIA DUSTER CUP

Nowy User, 2017-03-03 20:32:16

ELF SPONSOREM TYTULARNYM DACIA DUSTER CUP

ELF, marka oleju silnikowego należąca do koncernu TOTAL, dołączyła do grona partnerów jednego z najciekawszych w ostatnich latach projektów rajdów terenowych w Polsce – nowej klasyfikacji w ramach Rajdowego Pucharu Polski Samochodów Terenowych. ELF został sponsorem tytularnym cyklu. Nowa nazwa to Dacia Duster Elf Cup 2017.


Marka ELF obecna jest na rynku od 1967 roku, a już rok później debiutowała w Formule 1. Od tamtej pory ELF angażuje się w największe na świecie zawody sportów motorowych, m.in. World Superbike, MotoGP, Dakar Rally, World Series by Renault (które w 2005 roku wygrał Robert Kubica) oraz World Endurance. ELF od wielu lat współpracuje z markami Renault i Dacia, w tym także z Renault Sport Technologies na szczeblu technologicznym i sportowym.


Logo marki ELF znajdzie się m.in. na samochodach Dacia Duster, kombinezonach zawodników, materiałach informacyjnych.


Andrzej Gemra, Zastępca Dyrektora Renault East ds. Efektywności i Rozwoju Nowych Projektów: Cieszymy się, że nasz projekt się rozwija i pozyskaliśmy tak ważnego dla nas partnera, jakim jest marka ELF. Dzięki temu w ramach Pucharu będziemy wykorzystywać najnowocześniejsze oleje silnikowe. Dodatkowo ELF jest marką niezwykle doświadczoną w sportach motorowych, więc nasz wspólny know-how na pewno przyniesie wiele sukcesów.


Ewa Kalinowska, Dyrektor Marketingu i Badań Rynkowych w TOTAL Polska (producent olejów marki ELF): Zaangażowanie w Dacia Duster Elf Cup 2017 świetnie wpisuje się w międzynarodową strategię naszego koncernu, dla którego obecność w sportach motorowych jest priorytetem. Nasze oleje sprawdzają się w najbardziej ekstremalnych warunkach. Dodatkową wartością jest to, że spełniamy czyjeś marzenia. W tym przypadku – marzenia kierowców amatorów o starcie w rajdach terenowych. To wyjątkowy projekt i liczymy, że w ten sposób odkryjemy nowych, utalentowanych zawodników.


Dacia Duster Elf Cup 2017 to nowa klasyfikacja w ramach Rajdowego Pucharu Polski Samochodów Terenowych. W sezonie 2017 zawodnicy pojawią się na starcie w identycznie przygotowanych samochodach Dacia Duster. Nagrodą główną jest Dacia Duster z napędem 4x4. Zwycięzcy poszczególnych rund otrzymają nagrody pieniężne.


Ambasadorem cyklu Dacia Duster Elf Cup 2017 i mentorem dla zawodników jest jeden z najbardziej utytułowanych polskich kierowców rajdowych – Krzysztof Hołowczyc. Organizatorem Pucharu jest Renault Polska, we współpracy z Polskim Związkiem Motorowym, Over Limit Motors i Hołowczyc Racing.


Więcej informacji na daciadustercup.pl, dacia.pl, total.com.pl oraz elf.com.pl.

Oceń artykuł:

Dotychczasowe komentarze
0
komentarzy
Dodaj komentarz jako pierwszy.
Twój komentarzAby skomentować ten artykuł musisz być członkiem społeczności Epr.pl. Zarejestruj się lub zaloguj się tutaj, a następnie wróć do tego artykułu.


„Wejdź do gry” z Heinekenem i Jose Mourinho

Codzienne losowania, innowacyjne nagrody i inspirujący Jose Mourinho - 14 lutego, wraz ze startem fazy pucharowej ...

Wellman i Bujakiewicz jak Kalisz z Palikotem

Wellman i Bujakiewicz jak Kalisz z Palikotem

Właściciel marki Škoda Auto, Volkswagen Group Polska, prowadzi na swojej stronie internetowej kampanię „ŠKODA – Talk ...

Gest, który uczyni cię wiarygodnym

Położenie ręki na sercu może zwiększyć wiarygodność gestykulującego, a nawet wpłynąć na jego późniejsze zachowanie. Naukowcy ...