Zamknij
Nowości - Internet

Dr John Quest twarzą nowej kampanii nazwa.pl

Paweł Gębusiak, 2013-04-16 18:05:13

Wiodący dostawca usług hostingowych i rejestracji domen, nazwa.pl, rozpoczął kampanię reklamową pod hasłem „Twoje wyzwania – nasze rozwiązania”. Rozpoczęła się ona 1 kwietnia i potrwa do końca miesiąca. Specjalnie na jej potrzeby został stworzony brand hero, Dr John Quest.


„Twoje wyzwania – nasze rozwiązania” to hasło nowej kampanii promującej usługi dostępne w ofercie nazwa.pl. Za kreację odpowiada wewnętrzny dział marketingu firmy, a jej cztery linie kreacyjne, trzy produktowe i jedna wizerunkowa, mają na celu promocję konkretnych rozwiązań, takich jak hosting z kreatorem stron WWW, sklep internetowy z certyfikatem SSL oraz darmowa rejestracja trzech domen eu. Koncepcja kampanii oparta jest o postać Dr Johna Questa, asystenta i doradcy nazwa.pl, którego misją jest dopasowanie rozwiązań do potrzeb każdego klienta. Dr Quest operuje ze swojego centrum dowodzenia dostępnego pod adresem http://www.nazwa.pl/centrum-dowodzenia/.


Nowa kampania ma na celu odświeżenie wizerunku marki nazwa.pl i pokazanie potencjalnym klientom naszych nowych lub świeżo ulepszonych produktów i usług w ofercie nazwa.pl. – mówi Kalina Pieciun-Regulska, Dyrektor Działu Marketingu w nazwa.pl. Oparcie koncepcji o nowego brand hero i dostosowana do tego kreacja mają przybliżyć odbiorcom ogromne możliwości na zaistnienie w Internecie. Dr John Quest proponuje odbiorcy różne rozwiązania produktowe zarówno dla użytkowników zaawansowanych i bardzo wymagających jak i dla tych dopiero rozpoczynających swoją działalność w sieci.


Kreacje reklamowe pojawią się głównie serwisach zasięgowych, m.in. w Wp.pl, Onet, Interia.pl, Money.pl czy Demotywatory.pl. Ponadto, kampania będzie prowadzona offline: kreacja będzie eksponowana na ponad 200 citylightach w całej Polsce, w największych galeriach handlowych w kraju w formie reklamy video oraz na ekranach w warszawskim metrze. Za zakup mediów odpowiada Value Media.  

zobacz zdjęcia

Oceń artykuł:

Dotychczasowe komentarze
0
komentarzy
Dodaj komentarz jako pierwszy.
Twój komentarzAby skomentować ten artykuł musisz być członkiem społeczności Epr.pl. Zarejestruj się lub zaloguj się tutaj, a następnie wróć do tego artykułu.


W T-Mobile wystarczy zadzwonić raz, by załatwić sprawę – nowa kampania reklamowa T-Mobile dla Firm

T-Mobile startuje z kampanią reklamową skierowaną do przedsiębiorców. Tym razem w roli głównej występuje Bogusław Linda. ...

NO-SPA już na Instagramie i Pintereście!

NO-SPA® dociera do swojej grupy docelowej nie tylko za pośrednictwem tradycyjnych środków przekazu. Z uwagi, iż ...

Superpolisa.pl promuje ubezpieczenia kilkunastu towarzystw

Superpolisa.pl promuje ubezpieczenia kilkunastu towarzystw

Ruszyła kampania reklamowa Superpolisa.pl, platformy sprzedaży ubezpieczeń kilkunastu Towarzystw Ubezpieczeniowych dostępnej w trzech kanałach: internet, call ...