Zamknij
Nowości - Internet

Do grona klientów Adseo dołączył sklep internetowy

Witold Sokołowski, 2013-06-05 10:42:37

Do grona klientów Adseo dołączyła JUKA, sklep internetowy ze sprzętem rtv/agd. Umowa obejmuje działania za zakresu zwiększenia widoczności sklepu w wyszukiwarkach internetowych. Agencji powierzono działania związane z audytem i optymalizacją serwisu, wdrażanie działań oraz bieżące reagowanie na potrzeby klienta.


Współpraca ma charakter długofalowy, umowa podpisana została na okres 12 miesięcy. Klient został pozyskany w ramach działań new bussines przez Marcina Hochołowskiego. Za realizację projektu odpowiada zespół pod kierownictwem Piotra Dębowskiego.


ADSEO to marka należąca do agencji marketingu zintegrowanego Grupa Adweb. W obszarze promocji w Internecie działa już od 6 lat, obsługując ponad 160 Klientów w dziedzinie marketingu wyszukiwarkowego, posiadając wiele wyróżnień i certyfikatów.

Oceń artykuł:

Dotychczasowe komentarze
0
komentarzy
Dodaj komentarz jako pierwszy.
Twój komentarzAby skomentować ten artykuł musisz być członkiem społeczności Epr.pl. Zarejestruj się lub zaloguj się tutaj, a następnie wróć do tego artykułu.


W T-Mobile wystarczy zadzwonić raz, by załatwić sprawę – nowa kampania reklamowa T-Mobile dla Firm

T-Mobile startuje z kampanią reklamową skierowaną do przedsiębiorców. Tym razem w roli głównej występuje Bogusław Linda. ...

NO-SPA już na Instagramie i Pintereście!

NO-SPA® dociera do swojej grupy docelowej nie tylko za pośrednictwem tradycyjnych środków przekazu. Z uwagi, iż ...

Superpolisa.pl promuje ubezpieczenia kilkunastu towarzystw

Superpolisa.pl promuje ubezpieczenia kilkunastu towarzystw

Ruszyła kampania reklamowa Superpolisa.pl, platformy sprzedaży ubezpieczeń kilkunastu Towarzystw Ubezpieczeniowych dostępnej w trzech kanałach: internet, call ...