Zamknij
Nowości - Informacje lokalne

Dni Ursynowa z Polbankiem EFG

Witold Sokołowski, 2006-06-09 00:00:00

Nadmuchiwany zamek - zjeżdżalnia, konkursy plastyczne z nagrodami, kolorowe balony oraz wata cukrowa dla łakomczuchów – to tylko niektóre z atrakcji, jakie czekają na dzieci, które wraz z rodzicami, w najbliższą niedzielę (11 czerwca br.) odwiedzą stoisko Polbanku EFG podczas festynu organizowanego z okazji Dni Ursynowa.

Odwiedzających stoisko Polbanku EFG, powitają znani z ursynowskich oddziałów pracownicy banku oraz sympatyczne hostessy, które specjalnie na tę imprezę zostaną przeszkolone z zakresu opieki nad najmłodszymi. Dzięki takiej organizacji dzieci będą mogły bawić się na placu zabaw, a rodzice bez obaw o ich bezpieczeństwo zapoznać się z ofertą Polbanku oraz otrzymać fachową poradę finansową.


Dla osób, które w niedzielne popołudnie przyjdą na Dni Ursynowa, przygotowane będą również drobne upominki w postaci firmowych koszulek z logo Polbanku. Na zakończenie festynu, organizator imprezy, zaplanował koncert zespołu KOMBI oraz pokaz sztucznych ogni.

Oceń artykuł:

Dotychczasowe komentarze
0
komentarzy
Dodaj komentarz jako pierwszy.
Twój komentarzAby skomentować ten artykuł musisz być członkiem społeczności Epr.pl. Zarejestruj się lub zaloguj się tutaj, a następnie wróć do tego artykułu.


Patricia Kazadi twarzą AVON Mark

Patricia Kazadi – osobowość telewizyjna, piosenkarka i aktorka została ambasadorką nowej linii kosmetyków do makijażu – ...

Cukiernia Sowa nowym klientem Mint Media

Cukiernia Sowa nowym klientem Mint Media

Od stycznia bieżącego roku agencja interaktywna Mint Media kompleksowo obsługuje profil marki na Facebooku. 

Jestem lekko… no właśnie jaka? Rusza wyjątkowa akcja marki Żywiec Zdrój

Kobiecy nastrój bywa zmienny a natura przewrotna. Raz jesteśmy pełne energii do działania, a już za ...