Zamknij
Nowości - Życie i styl

CommuniCanDo z marką biżuteryjną MAYBEME

Witold Sokołowski, 2013-11-21 22:54:37

Agencja CommuniCanDo rozpoczyna współpracę z marką biżuteryjną MAYBEME® (www.maybeme.pl). Do zadań CommuniCanDo zależeć będzie prowadzenie biura prasowego marki, kontakty z mediami oraz doradztwo strategiczne w zakresie komunikacji.


MAYBEME® to marka biżuteryjna, która pozwala na maksymalną personalizację produktu. Ideę biżuterii MAYBEME®: KOMPONUJ - KREUJ - WYRÓŻNIJ SIĘ, odzwierciedla konstrukcja bransoletek składających się z pojedynczych ogniw, dobieranych zgodnie z indywidualnymi preferencjami. Każde z ogniw posiada unikalny system mocowań, który sprawia, że bransoletki rozciągają się jak gumka.


Nieskończenie wiele możliwości kreowania i komponowania własnych aranżacji powoduje, że biżuteria MAYBEME® to rozwiązanie idealne dla osób kreatywnych i oczekujących niepowtarzalności. Bransoletki wykonane są z najwyższej jakości, antyalergicznej stali szlachetnej. Kreator personalizowanych bransoletek dostępny jest w sklepie internetowym: www.maybeme.pl/sklep.

Oceń artykuł:

Dotychczasowe komentarze
0
komentarzy
Dodaj komentarz jako pierwszy.
Twój komentarzAby skomentować ten artykuł musisz być członkiem społeczności Epr.pl. Zarejestruj się lub zaloguj się tutaj, a następnie wróć do tego artykułu.


„Wejdź do gry” z Heinekenem i Jose Mourinho

Codzienne losowania, innowacyjne nagrody i inspirujący Jose Mourinho - 14 lutego, wraz ze startem fazy pucharowej ...

Wellman i Bujakiewicz jak Kalisz z Palikotem

Wellman i Bujakiewicz jak Kalisz z Palikotem

Właściciel marki Škoda Auto, Volkswagen Group Polska, prowadzi na swojej stronie internetowej kampanię „ŠKODA – Talk ...

Gest, który uczyni cię wiarygodnym

Położenie ręki na sercu może zwiększyć wiarygodność gestykulującego, a nawet wpłynąć na jego późniejsze zachowanie. Naukowcy ...