Zamknij
Nowości - Sport

Buty PUMA L.I.F.T. - „173 gramy i odlot gwarantowany”

Witold Sokołowski, 2009-04-15 11:59:00

Rusza główna odsłona kampanii prasowej i internetowej butów PUMA L.I.F.T. – „173 gramy i odlot gwarantowany”. W ramach kampanii w specjalnej sesji dla „Machiny” buty PUMA L.I.F.T. testowali DJ Adamus i Mafia Mike z duetu producenckiego WET FINGERS. Obaj przyznali, że buty idealnie korespondują z ich nowym albumem „Wet Fingers in the Mix”, który będzie miał swoją premierę w maju. I dlatego pokazali w „Machinie”, że dobra muzyka i dobre buty mogą ich wybić na orbitę i wprowadzić w stan nieważkości. Sesję można obejrzeć w kwietniowej „Machinie”.


Z kolei w Internecie jest dostępny, także w formie wideoadów, film ilustrujący sytuacje, w których lekkość PUMA L.I.F.T może się okazać niezastąpiona. Kampania internetowa obejmuje portale lifestylowe, sportowe i skierowane do młodych ludzi. Spoty PUMA L.I.F.T będą emitowane też w muzycznej telewizji VIVA. PUMA zaprasza również do udziału w konkursie, w którym można wygrać buty PUMA L.I.F.T. Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy pójść do sklepu i zrobić sobie odlotowe zdjęcia w butach PUMA L.I.F.T. Szczegóły konkursu na www.machina.pl/puma.


Właściwą kampanię PUMA L.I.F.T. poprzedziła aukcja na Allegro, na której można było wylicytować buty PUMA L.I.F.T. oraz unikatowy egzemplarz „Machiny” z autografem Bono, wokalisty U2. Za kreacje oraz realizację kampanii PUMA LIFT odpowiada Media Point Group. Za zakup mediów odpowiada Zenithmedia. Kampania potrwa do 15 maja 2009r.

Oceń artykuł:

Dotychczasowe komentarze
0
komentarzy
Dodaj komentarz jako pierwszy.
Twój komentarzAby skomentować ten artykuł musisz być członkiem społeczności Epr.pl. Zarejestruj się lub zaloguj się tutaj, a następnie wróć do tego artykułu.


W T-Mobile wystarczy zadzwonić raz, by załatwić sprawę – nowa kampania reklamowa T-Mobile dla Firm

T-Mobile startuje z kampanią reklamową skierowaną do przedsiębiorców. Tym razem w roli głównej występuje Bogusław Linda. ...

NO-SPA już na Instagramie i Pintereście!

NO-SPA® dociera do swojej grupy docelowej nie tylko za pośrednictwem tradycyjnych środków przekazu. Z uwagi, iż ...

Superpolisa.pl promuje ubezpieczenia kilkunastu towarzystw

Superpolisa.pl promuje ubezpieczenia kilkunastu towarzystw

Ruszyła kampania reklamowa Superpolisa.pl, platformy sprzedaży ubezpieczeń kilkunastu Towarzystw Ubezpieczeniowych dostępnej w trzech kanałach: internet, call ...