Zamknij
Nowości - Media i marketing

Bukietowi rycerze Radia PLUS

Witold Sokołowski, 2010-03-07 23:11:05

8 marca – w Dniu Kobiet – na antenie Radia PLUS szykowany jest finał akcji „Bukietowi rycerze Radia PLUS”. Od wtorku 2 marca br. mężczyźni mogli wysyłać dedykacje dla swoich wybranek i udowodnić, że to właśnie ich damom serca należy się jeden z bukietów, które będą rozdawane 8 marca przez Radio PLUS. Kurierom wręczającym Paniom kwiaty będą towarzyszyć reporterzy rozgłośni. Za ich pośrednictwem słuchacze dowiedzą się o reakcjach obdarowanych dam.


Sieć Radia PLUS z okazji Dnia Kobiet szykuje również liczne akcje lokalne. W Gorzowie Wielkopolskim w najbliższą sobotę w Centrum Handlowym „Kupiec Gorzowski”, przewidziano występy artystyczne, konkursy z nagrodami, bezpłatne badania profilaktyczne piersi, targi kolekcjonerskie i wiele innych atrakcji. W Zielonej Górze Radio PLUS zaprasza na 4-dniowy event w Hotelu Ruben, który potrwa od 5 marca br. do poniedziałku 8 marca br. włącznie. Na gości czekają występy m.in. Grzegorza Halamy Oklasky i Amilii Zazu. Ponadto w Dniu Kobiet męska część zespołu Radia PLUS Gorzów (91,7 FM) rozda 91 i 7 czerwonych oraz żółtych tulipanów przypadkowym mieszkankom Gorzowa Wielkopolskiego. Reporterzy odwiedzą je w miejscach pracy. Podobna akcja zostanie przeprowadzona w Głogowie (107,3 FM), gdzie zostaną rozdane 107 i 3 róże.

Oceń artykuł:

Dotychczasowe komentarze
0
komentarzy
Dodaj komentarz jako pierwszy.
Twój komentarzAby skomentować ten artykuł musisz być członkiem społeczności Epr.pl. Zarejestruj się lub zaloguj się tutaj, a następnie wróć do tego artykułu.


W T-Mobile wystarczy zadzwonić raz, by załatwić sprawę – nowa kampania reklamowa T-Mobile dla Firm

T-Mobile startuje z kampanią reklamową skierowaną do przedsiębiorców. Tym razem w roli głównej występuje Bogusław Linda. ...

NO-SPA już na Instagramie i Pintereście!

NO-SPA® dociera do swojej grupy docelowej nie tylko za pośrednictwem tradycyjnych środków przekazu. Z uwagi, iż ...

Superpolisa.pl promuje ubezpieczenia kilkunastu towarzystw

Superpolisa.pl promuje ubezpieczenia kilkunastu towarzystw

Ruszyła kampania reklamowa Superpolisa.pl, platformy sprzedaży ubezpieczeń kilkunastu Towarzystw Ubezpieczeniowych dostępnej w trzech kanałach: internet, call ...