Zamknij
Prosto z rynku - Positioning info

Bosch w drugiej edycji MasterChef Junior

Nowy User, 2017-02-14 11:42:41

Bosch w drugiej edycji MasterChef Junior

Marka Bosch już po raz drugi obecna będzie w programie MasterChef Junior, emitowanym na antenie TVN. Młodzi uczestnicy programu będą sprawdzali swoje umiejętności kulinarne wykorzystując do tego piekarniki, chłodziarki, płyty, roboty kuchenne i blendery marki Bosch, zawsze zapewniające perfekcyjny rezultat gotowania i pieczenia.


Pierwszy odcinek drugiej edycji programu MasterChef Junior wyemitowany zostanie w połowie lutego na antenie stacji TVN. W rolach jurorów niezmiennie występować będą Michel Moran, Anna Starmach i Mateusz Gessler, ambasador robotów kuchennych MaxxiMUM Bosch, z którym marka nawiązała współpracę jesienią ubiegłego roku. W każdym odcinku młodzi kucharze korzystać będą z piekarników, płyt, chłodziarko-zamrażarek, robotów kuchennych i blenderów marki Bosch, która ponownie ufunduje nagrody dla każdego uczestnika programu.


- Pierwsza edycja programu MasterChef Junior pokazała na czym polega jego fenomen i myślę, że przekonała wielu do pogłębiania kulinarnej pasji, niezależnie od wieku. Cieszymy się, że wraz z marką Bosch już po raz drugi możemy wspierać młode talenty w rozwijaniu ich zdolności kulinarnych. Już teraz życzymy im wielu sukcesów i świetnej zabawy! – komentuje Hanna Stajuda – Ratajczak, Dyrektor Działu Komunikacji Marek w firmie BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego.

Oceń artykuł:

Dotychczasowe komentarze
0
komentarzy
Dodaj komentarz jako pierwszy.
Twój komentarzAby skomentować ten artykuł musisz być członkiem społeczności Epr.pl. Zarejestruj się lub zaloguj się tutaj, a następnie wróć do tego artykułu.


Patricia Kazadi twarzą AVON Mark

Patricia Kazadi – osobowość telewizyjna, piosenkarka i aktorka została ambasadorką nowej linii kosmetyków do makijażu – ...

Cukiernia Sowa nowym klientem Mint Media

Cukiernia Sowa nowym klientem Mint Media

Od stycznia bieżącego roku agencja interaktywna Mint Media kompleksowo obsługuje profil marki na Facebooku. 

Jestem lekko… no właśnie jaka? Rusza wyjątkowa akcja marki Żywiec Zdrój

Kobiecy nastrój bywa zmienny a natura przewrotna. Raz jesteśmy pełne energii do działania, a już za ...