Zamknij
Nowości - Kariera

Awans Iwony Kubicz w On Board PR

Witold Sokołowski, 2005-02-07 10:07:00

Od 1 lutego 2005 r. Iwona Kubicz pełni funkcję Account Director w On Board PR. W zakres jej obowiązków wchodzi koordynacja prowadzonych przez firmę projektów, zarządzanie zespołami projektowymi oraz nadzór współpracy z kluczowymi klientami firmy. Należą do nich m.in. US Pharmacia, Obi - Markety, Zibi, Adamed, URSA International, Cultural Care Au Pair, Riff. Poza obowiązkami związanymi z nowym stanowiskiem Iwona Kubicz odpowiada także za działania Corporate i Financial Relations prowadzone dla: firmy farmaceutycznej Adamed, Unii Farmaceutów - Właścicieli Aptek oraz Clear Channel Poland.

Iwona Kubicz związana jest z firmą On Board PR od ponad czterech lat. Dotychczas zajmowała stanowisko Account Manager/Senior PR Consultant. Ma bogate doświadczenie we współpracy z organizacjami naukowymi. Pracowała również dla międzynarodowych koncernów jak: Hallmark, Bosch, Ursa International, Zone Vision, Saatchi&Saatchi.

Iwona Kubicz jest jedną z niewielu osób w Polsce, które mogą szczycić się przynależnością do IPRA (International Public Relations Association). Jest doktorantką w Zakładzie Komunikacji Społecznej i Public Relations Instytutu Dziennikarstwa Uniwersytetu Warszawskiego. Poza pracą w On Board PR prowadzi zajęcia w Instytucie Dziennikarstwa UW na specjalizacji Marketing Medialny i Public Relations. Ukończyła studia z zakresu organizacji i zarządzania oraz studia dziennikarskie na UW. Jest autorką licznych publikacji na łamach pism marketingowych oraz wydawnictw akademickich.

Oceń artykuł:

Dotychczasowe komentarze
0
komentarzy
Dodaj komentarz jako pierwszy.
Twój komentarzAby skomentować ten artykuł musisz być członkiem społeczności Epr.pl. Zarejestruj się lub zaloguj się tutaj, a następnie wróć do tego artykułu.


W T-Mobile wystarczy zadzwonić raz, by załatwić sprawę – nowa kampania reklamowa T-Mobile dla Firm

T-Mobile startuje z kampanią reklamową skierowaną do przedsiębiorców. Tym razem w roli głównej występuje Bogusław Linda. ...

NO-SPA już na Instagramie i Pintereście!

NO-SPA® dociera do swojej grupy docelowej nie tylko za pośrednictwem tradycyjnych środków przekazu. Z uwagi, iż ...

Superpolisa.pl promuje ubezpieczenia kilkunastu towarzystw

Superpolisa.pl promuje ubezpieczenia kilkunastu towarzystw

Ruszyła kampania reklamowa Superpolisa.pl, platformy sprzedaży ubezpieczeń kilkunastu Towarzystw Ubezpieczeniowych dostępnej w trzech kanałach: internet, call ...