Zamknij
Nowości - Biznes i polityka

Agencja Gordo debiutuje na rynku

Witold Sokołowski, 2014-06-02 22:03:55

Agencja Gordo debiutuje na rynku

Agencja Gordo to nowy podmiot na rynku usług marketingowych, zapewniający komunikacją 360 stopni. Pokieruje nią Piotr Wójcicki, który posiada wieloletnie doświadczenie zdobyte podczas pracy agencyjnej, w ramach której współpracował z klientami z branży FMCG, finansów, motoryzacji i elektroniki.


W ramach agencji będą funkcjonowały dwa niezależne zespoły. Pierwszy skierowany do sektora Małych i Średnich Przedsiębiorców (klienci finalni), dla których agencja chce świadczyć kompleksową obsługę marketingową. Od stworzenia identyfikacji wizualnej, budowę stron www, aż po działania zmierzające do wzrostu świadomości nt. danej marki i akcje mające na celu wygenerowanie większej sprzedaży. Drugi team zajmie się obsługa klientów agencyjnych (duże sieciowe agencje, domy mediowe, czy inne podmioty z którymi będzie prowadzona współpraca projektowa).


„Obserwacja rynku i dotychczasowe doświadczenie jasno wskazują na olbrzymi potencjał jaki jest do zagospodarowania w sektorze MSP. Jest bardzo dużo firm, które nie prowadzą aktywności marketingowej, bo nie wiedzą od czego zacząć. Agencja Gordo chce im pomóc wykorzystać potencjał reklamy do zwiększenia zysków. Czasem drobne działania np. optymalizacja strony www, albo uruchomienie newslettera do dotychczasowych klientów potrafią zwiększyć przychód. Stąd też jako agencja, która podchodzi całościowo do aktywności marketingowej, będziemy dążyli do wprowadzenia takich działań, które przyniosą wymierne korzyści. Współpracując całościowo z danym Klientem, chcemy również móc mu zaproponować korzystną politykę cenową, tak by jako Mały, czy Średni Przedsiębiorca mógł dzięki nam pozwolić sobie na działania z zakresu współczesnego marketingu.” - tłumaczy Piotr Wójcicki, Business Development Director.


„Jako agencję nie interesuje nas udział w dużych przetargach. Zabierają one czas i zasoby. Stąd też wolimy się skupić na współpracy agencyjnej, w ramach której będziemy mogli potwierdzić jakość świadczonych przez nas usług realizując część działań zaproponowanych w ramach dużej kampanii.”- dodaje Wójcicki.


Agencja Gordo jako nadrzędne wartości stawia sobie: Wiedzę, Innowację i Pasję, a jej hasło brzmi: „Wolimy tworzyć zasady, niż podążać za schematami.” Więcej nt. nowej agencji można znaleźć na stronie http://agencjagordo.pl.

Oceń artykuł:

Dotychczasowe komentarze
0
komentarzy
Dodaj komentarz jako pierwszy.
Twój komentarzAby skomentować ten artykuł musisz być członkiem społeczności Epr.pl. Zarejestruj się lub zaloguj się tutaj, a następnie wróć do tego artykułu.


W T-Mobile wystarczy zadzwonić raz, by załatwić sprawę – nowa kampania reklamowa T-Mobile dla Firm

T-Mobile startuje z kampanią reklamową skierowaną do przedsiębiorców. Tym razem w roli głównej występuje Bogusław Linda. ...

NO-SPA już na Instagramie i Pintereście!

NO-SPA® dociera do swojej grupy docelowej nie tylko za pośrednictwem tradycyjnych środków przekazu. Z uwagi, iż ...

Superpolisa.pl promuje ubezpieczenia kilkunastu towarzystw

Superpolisa.pl promuje ubezpieczenia kilkunastu towarzystw

Ruszyła kampania reklamowa Superpolisa.pl, platformy sprzedaży ubezpieczeń kilkunastu Towarzystw Ubezpieczeniowych dostępnej w trzech kanałach: internet, call ...