Zamknij
Nowości - Sport

adidas kontynuuje współpracę z Tailor Made PR

Nowy User, 2017-02-14 11:27:39

Tailor Made PR w wyniku przetargu po raz kolejny zostało wybrane przez adidas Poland do całościowej obsługi komunikacyjnej. Agencja jest odpowiedzialna za działania w zakresie PR, influencer marketing oraz za prowadzenie kanałów społecznościowych marki. Umowa obejmuje współpracę dla wszystkich kategorii, czyli adidas Running, adidas Women, adidas Football oraz adidas Originals.


Tailor Made PR współpracuje z adidas Poland od 2011 roku, ale za całościową obsługę w zakresie PR i Social Media odpowiada od 2015 roku. W ramach nowej umowy agencja jest odpowiedzialna za przygotowywanie strategii komunikacyjnych oraz za ich wdrożenia w zakresie relacji mediowych, współpracy z influencerami, eventów i dodatkowych akcji specjalnych. Tworzy także lokalny kontent wykorzystywany w kanałach społecznościowych adidas. W ramach obsługi prowadzony jest również showroom dla dziennikarzy, stylistów i liderów opinii w siedzibie Tailor Made PR w Alejach Ujazdowskich w Warszawie.


Teamem ekspertów w zakresie PR i Social Media wewnątrz Tailor Made PR zarządzają: Monika Albekier na stanowisku PR Account Manager oraz Michał Maliński jako Head of Social.


Dominika Zioło, Client Service Director w Tailor Made PR mówi: “Nasza agencja to miejsce, w którym specjalizujemy w się w komunikacji life-style, zarówno w kanałach Social Media, jak i w zakresie public relations. Doskonale budujemy także relacje z liderami opinii, co procentuje w działaniach komunikacyjnych dla naszych klientów. Przed nami kolejne wyzwania z adidas, jeszcze ambitniejsze cele do zrealizowania. To będzie dobry rok!”

Oceń artykuł:

Dotychczasowe komentarze
0
komentarzy
Dodaj komentarz jako pierwszy.
Twój komentarzAby skomentować ten artykuł musisz być członkiem społeczności Epr.pl. Zarejestruj się lub zaloguj się tutaj, a następnie wróć do tego artykułu.


Kolejna odsłona kampanii Radia Złote Przeboje z Marcinem Prokopem

Już w poniedziałek, 6 marca br. rozpocznie się kolejna odsłona kampanii Radia Złote Przeboje pod hasłem ...

Łaciate wraca na ekrany i bilboardy!

Już od marca SM MLEKPOL wraca z dwiema kampaniami reklamowymi łaciatych wyrobów: mleka i serków ...

zanox i Affiliate Window łączą siły. W wyniku rebrandignu powstaje marka Awin

zanox, wiodąca w Europie sieć reklamy efektywnościowej, wraz z firmą partnerską Affiliate Window, z dniem 6 ...

Łukasz Bagiński:

[2017-06-25 21:01:12]

CIEKAWEEE http://hewti.pl

Łukasz Bagiński:

[2017-06-25 20:59:15]

fajne